Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egér van a lakásban, hogy...

Egér van a lakásban, hogy tudom megfogni?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel nem bírtam aludni ,ki mentem inni ,ki nyitottam a hűtő ajtót és egy kisebb egeret láttam ha jól emlékszem ,mivel annyira meg ilyedtem ,hogy ilyetségemben rá vágtam az ajtót. Semmi rágcsálást viszont nem lehet hallani.
2017. aug. 22. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Rakj be gyorsan egy macskát is a hűtőbe.
2017. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kerj kolcson valakitol egy macskat vagy szerezz be egyet, vagy vegyel merget vagy valami eger csapdat.
2017. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
viszont semmi rágcsálást nem lehet sehol hallani, azt sem értem panel lakás hűtőjébe hogyan került be
2017. aug. 22. 16:55
 4/7 IceFlame ***** válasza:
51%
Érdemes mérget vagy valamilyen jó minőségű egérragasztót rakj a hűtő köré.
2017. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kegyetlen modszerek ezek, de nincs más megoldás, ahogy irták: macska, méreg, egérfogo vagy ragaszto. Esetleg tudsz szerezni dobozos csapdát, ami csak bezárja de nem oli meg
2017. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egérfogó, méreg(ha van más állat a lakásban akkor figyelj, hogy olyan helyre rakd ahol nem érheti el), ragasztó. Panelban nem valószínű, hogy fogsz egerész macskát találni, a kedvencnek tartott macskák csak ritkan tudnak hatékonyán vadászni.

A neten is van egy csomó házilag elkészíthető egércsapda.

2017. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
„ilyedtem ,hogy ilyetségemben” Na, én meg ettől ijedtem meg.
2017. aug. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!