Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este egy egyszerű bringás videó készítése közben valami állat ugrott le mellettem egy kerítésről (vagy kerítés mögül?). Nem tudja valaki, mi lehetett ez? Sokan azt mondogatják, hogy majom, de mit keresne az itt Magyarországon (Győr mellett)? Akkor a helyszínen csak azt hittem hogy kutya, ami igaz is lehet, de akkor is elég furán néz ki a felvételen.

Amennyit tudok, hogy csupasznak tűnt (vagy nagyon rövid, sima szőrű), és nagyon csendesen mozgott, alig hallottam amikor leérkezett.

Nem tudom, engedik-e itt a linkek használatát, de próba szerencse:

[link] (0:35-nél van)

Van valakinek valami ötlete? Vagy esetleg hol tudnék utánajárni?

Köszönöm előre is!


2017. aug. 24. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Úristen, ez durván néz ki. :D

Lehet, hogy macska, kutya biztos nem.

De lövésem sincs, kicsit tényleg majomszerűnek néz ki.

2017. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Megállítottam többször is, nagyon hosszúak a karjai, és talán mintha hosszú, vékony farka lenne. Ijesztő! :D
2017. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez egy megszökött majom, ha van állatkert a közelben.
2017. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem ilyen?

[link]

2017. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Győri állatkert főemlőseit néztem. Talán a bóbitás gibbon hasonlít rá, de annak nincs farka.
2017. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Jól lehülyézted szegényt. :D

Van már valami fejlemény? Esetleg megkérdezni az állatkertet, hátha mégis onnan van? Vagy cirkusz nincs most ott, vagy valami?

2017. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Igen, másoktól is azt hallom, hogy talán egy majom volt, nem is kutya.


4.: húha, van benne valami. Bár azt hiszem nem volt ilyen szőrös


Átfésültem a híreket amennyire tudtam, de sehol se láttam hogy megszökött volna valahonnan egy állat. Csak nem titkolnának el egy ilyet, nem? :/

Azért még kérdezősködök a környéken, hátha tényleg csak valami furcsább keverék kutyája van valakinek. Bár nem tudom, azt hinném-e el jobban, vagy a szökött majmot... :(

2017. aug. 24. 14:56
 8/18 anonim ***** válasza:
Én már válaszoltam, de lehet, hogy valami bábu volt, vagy emberek által tartott majom, ami sajnos már előfordult, hogy valaki majmot tartott háziállatként. De valószínűbb, hogy cirkuszból vagy állatkertből szökött meg. Esetleg még macska is lehetett.
2017. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen valami majom. Megnéztem 0,25re lassítva is, és kizárt hogy kutya vagy macska lenne.
2017. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
igen ha megállítod akkor látszik hogy majom.
2017. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!