Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy valóban...

Timido kérdése:

Elképzelhető, hogy valóban akkora volt a pók?

Figyelt kérdés

Tegnap ültem kinnt, és hirtelen láttam, mintha a bugasból kimászott volna egy pók, egy másik tövisbe. Nagyon gyors volt, de vagy jujj.. rettenetesem nagy. mint a tenyerem.

és nagyon fürge. Jól láttam? vagy csak annyira félek a pókoktól, hogy képzelődtem? létezik ilyen nagy pók itt?


2010. máj. 25. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
a bugas meg a tövis nem tudom,mit jelent,de kaszáspókból ,aminek kicsi teste van és baromi hosszú lába,én is láttam már itthon tenyérnyit. nem hittem a szememnek...
2010. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már semmin nem tudok csodálkozni. Amikor rámszáll egy kb. 1,5-2 cm-es szúnyog és jól elkezdi szívni a vérem, én még mindig ott tartok, hogy ekkora szúnyog nincs is. A járdán meg szaladgálnak az ugyanekkora hangyák. Hát ezért nem csodálkoznék, ha tényleg pók lett volna.
2010. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ilyen bokrosra gondoltam.

de neem nem kaszás pók volt, mert erős lábai voltak, meg ilyen kerek teste.

de láttam már kaszás pókot, hihetetlen milyen undorítóak, és nagyok tudnak lenni.

2010. máj. 25. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Simán. A Szongáriai cselőpók elég nagyra megnőhet, de akár az is lehet, hogy valami "külföldi" pók volt, ami ide került valahogy.
2010. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
aZ IS LEHET HOGY VALAKI TARTOTT ILYEN NEM TOM MILYEN FALYTA POKOKAT ÉS HOBBICÉLRA AKARTA ÉS VALAMI NEM UGY MENT MINT SZERETTEVOLNA ÉS ELENGEDTE ÉS LEHET HOGY OLYAN MÉRGES POKK =(=(
2010. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!