Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy élnek még...

Elképzelhető hogy élnek még ammoniteszek?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg van olyan fajuk amire van bizonyíték hogy még él?

2011. okt. 30. 20:11
 1/4 anonim válasza:
Ki tudja mi van a tengerek legmélyén :)
2011. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez is igaz:)

és mondjuk nem tudsz róla hogy lenne valami bizonyítéka a létezésüknek,esetleg találtak-e már élő példányt?

csak mert ugye ott van a fodros cápa vagy pl. a bojtosúszós maradványhal ezekre is azt hitték hogy kihaltak aztán találtak belőlük

2011. okt. 30. 20:30
 3/4 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy ma léteznek e...de szerintem semmi sem lehetetlen! Tényleg nagyon sok mindent nem tudunk a tengerek legmélyéről... ki tudja milyen csodás dolgok vannak odalent :)
2011. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem léteznek már.tudosok évekig vizsgálták ammoniteszek kövületeit és megálapitották hogy nem tudtak tulságosan mélyre lemerülni.ha léteznének akor már rég felfedezték volna öket pl.tengeralattjároval persze ez csak akkor igaz ha jol állapitották meg... ha az ammoniteszek képesek a testükben tulnyomást generálni akkor a külsö viznyomást kiegyenlithetik és szinte akármeddig lemerülhetnek.ha az ammoniteszek képesek erre a technikára akkor elképzelhetö hogy még élnek
2012. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!