Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy olyan kerdesem lenne,...

Egy olyan kerdesem lenne, hogy van 2 patkanyom, egy fiu es egy lany. A fiut nem reg vettem, kb 5 honapos lehet. A kerdes, hogy mikor szallnak le a herei?

Figyelt kérdés

Mert eleg valoszinu hogy tenyleg fiu, mert mindig ra maszik a lanyra, de nincs hereje szegenynek.

(Mielott valaki megkerdezne, vagy megilyedne, hazi patkanyrol van szo,es csak olyan irjon hozza, aki tenyleg ert ezekhez)

Hasznos valaszaitokat, elore is koszonom


2017. nov. 8. 21:22
 1/4 Platypus ***** válasza:
Egy pár hetes babapatkánynak már leszálltak a heréi. Valószínűleg két nőstényed van. Tüzeléskor a nőstények is hágják egymást, ezt figyelhetted meg. Örülj, hogy így alakult, ellenkező neműeket együtt tartani ritka rossz ötlet.
2017. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) nem volt rossz otlet, mert kulon ketrecbe vannak, szoval azt tudom, hogy csak egynemueket lehet egy ketrecbe tartani. Csak nekem azt monda akitol vettem, hogy fiu, de tok mind1, mert ugyanugy szeretem, ha fiu, ha lany :D :)
2017. nov. 9. 08:50
 3/4 Platypus ***** válasza:
És szerinted ha a külön ketreceken kívül engeded őket össze akkor nem ugyanúgy egy tucat kispatkány az eredmény? Ha nem nézted volna be az egyik ivarát már úton is lenne egy alom.
2017. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eredetileg egy almot akartam
2017. nov. 10. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!