Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meggyőzni...

Hogyan tudnám meggyőzni apukámat arról hogy lehessen patkányom?

Figyelt kérdés
Már korábban is tettem fel ilyen kérdést de nem kaptam olyan valaszt ami meggyőzte volna pedig sok hasznos válasz érkezett. Apukám szerint nagyon büdös pedig egyáltalán nem az ha takarítva van. Eddig akármivel próbálkoztam az nem jött be. Köszönöm a válaszokat. 😊

2016. júl. 8. 22:59
1 2
 1/20 $$$$$ ***** válasza:
100%
Kedves első . Tudatom veled hogy nekem is van ! .Valamint nagyon okos állat . És tényleg nem büdős. Ráadásul csak az alomtálba végzi a dogát tehát elég tiszta állat.
2016. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A másodiknak Nagyon köszönöm ezt a rendes választ az elsőnek pedig üzenem hogy nem ez volt a kérdésem ha nem tetszik ne nezegesd a kérdést. A másodikat megkérhetném hogy adjon valami tippet hogy mit tegyek hogy lehessen?! Köszönöm
2016. júl. 8. 23:57
 3/20 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos van . Mindig lefojtsa a csirkéket. Szívesen adnék egyet. Én kutyával voltam így. nem akartak. De egy hét után belementek , mert minden nap egész nap erről beszéltem.
2016. júl. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

4es...az nyest vagy görény, nem patkány...


1es...a patkányok nagyon okos állatok, baromi tiszták, nekem is volt, ( és szinte minden egyébb rágcsáóm is /fehéregér, japán táncoló egér, törpehöri, tengerimalac/ de ők voltak a kedvenceim)


Kedves kérdező. Magyarázd el apukádnak, hogy a patkányok alomhasználók, nem az egész ketrecbe ürítenek, hanem csak az alomba, ellentétben a többi kisebb rágcsálóval, és ugyan a vizeletük valóban büdös, ha nincsenek tisztítva, de az alomhasználat miatt nagyon könnyen lehet tisztítani minden nap :) ( ellentétben az egerekkel akiknek vagy kiszórod a teljes forgácsot, és vehetsz 2 hetente, vagy hozzászoksz a szaghoz..)

Illetve mutasd meg neki ezt a videót. Akinek ettől nem lágyul el a szíve, annak kőből van. :)

[link]

2016. júl. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm megpróbálkozom sajnos már mondtam neki hogy alomhasznalok de o igy sem engedi ráadásul már nagyon rég óta próbálkozom a videók valószínűleg nem jók mert apukám minden állatot szeret nagyon tetszenek neki a patkányok és mindig elmondja hogy nem az állattal van a baja hanem a szaggal. Megpróbálkozom mindenkeppen mindegyik ötlettel köszönöm szépen azert még fogadok javaslatokat. 😊
2016. júl. 9. 13:55
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyepkent ezt a videót már megmutattam neki rég.
2016. júl. 9. 13:57
 7/20 anonim ***** válasza:

# 3-as vagyok ! 4#-es te vagy a 4-es ! XD

De gondolom nekem írtad , hogy az nem patkány. De az volt mert sikerült elkapni.

2016. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Wgyepkent igen lehet patkány de megkérhetnelek titetket hogy a kérdésre válaszoljatok koszonom mindent Megpróbáltam de nem engedi....
2016. júl. 9. 14:38
 9/20 anonim ***** válasza:
Van Facebookon a Patkányvarázs csoport, ha apukád nem hiszi el, kérdezd meg a csoporttagokat (van aki 10+éve tart patkányt, egyszerre akár 8-at is) és akkor nagyon jó tanácsokat is adnak a szakszerű tartására (ami amúgy előre szólok NAGYON nem olcsó.
2016. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sőt, ha van a közelben patkányos (szinte minden városban van) akkor akár "randit" is szervezhetsz apukádnak velük.

Amúgy beismerem nem mind pedáns, az egyik patkányom, bár ritka eset de csakazért is mindenhova odapisil. Viszont nem büdösek ha takarítod, bár valamiért az enyémnek ha nagyon közelről szagolom )kb beletúrom az orrom a szőrébe) tyúk szaga van WTF?

2016. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!