Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy tücsök van a szobámban, h...

Egy tücsök van a szobámban, h tudnám megfogni?

Figyelt kérdés
folyamatosan ciripel de nem látom, van valami trükk?
2010. máj. 31. 22:17
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
0%
Hát először is kapcsold fel a villanyt! Másodszor menj a hang után. Amúgy minek akarod megfogni?
2010. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Hívd Both Zoltán vadállatbefogót.
2010. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Eressz rá madárpókot:D Garantáltan nem ciripel többet:)

Na jó viccen kívül az első válaszolónak van igaza: menj a hang után:)

2010. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Vedd elő a hegedűlyét, és húzd el a nótáját. Bocs, fogalmam nincs hogyan lehetne megfogni. Talán porszívóval beszippantani?
2010. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

tyű ez kellemetlen XD

először ellenőrizd, hogy nem kint ciripel-e... aztán én a helyedben lekapcsolnám a villanyt, és a szoba előtt kapcsolnám fel. Ha mázlid van, kimegy, és egy másik szobában lesz :) Aztán futkoss a hang irányába egy hálóval.

2010. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
de megyek mint egy hülyegyerek, és ha már érzi h közel vagyok akkor csendbe marad.ja és kisnagy kupi van a szobámban és félek ha megmozdítok valamit akkor összenyomom az meg pföj:)
2010. máj. 31. 22:31
 7/22 anonim ***** válasza:
Az szivas mert neha nagyon hangos tud lenni. villany fel, menj a hang iranyaba. hajkuraszd addig amig meg nem fogod. ne old meg, rakd ki.
2010. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Csinálj dobozból egy csapdát a felső része legyen átlátszó pld egy fóliával így látni ha benn van.egy lyukat csinálj a padlószintre és tégy bele szalámit vagy más illatos húst főtt bőrkét és bele fog menni eszegetni és kiebrudalhatod.
2010. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
néha nagyon idegesítően "zenél" az ajtót azt kinyitottam, de nem hiszem, h a fény annyira vonzaná.
2010. máj. 31. 22:32
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Jártam én is így, kurv@ idegesítő volt. A hang irányában csak az íróasztal volt, de nem láttam egyszerűen. Mindig akkor kezdett rá mikor már félálomban voltam...15-ször játszottuk el, éjjel kettőig bírtam, mikor a szegélylécet(?ami a fal és a parketta között van) kezdtem felszedni hátha ott van...Nem tette zsebre amit kapott;)
2010. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!