Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A patkany mereg mennyi ido...

Ambrusfgbjj kérdése:

A patkany mereg mennyi ido utan szivodik fel?

Figyelt kérdés
Az udvarra szortam szet patkanymerget..mennyi idő után szivodik fel? Csak mert kutyus lesz az udvaron és ne hogy megegye..
2017. dec. 4. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Az nem szívódik fel, csak megeszik az állatok. Az állatban pedig változó de kb 12-24 óra mire elpusztul.
2017. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Alap lenne az, hogy ahol más élő állat van, oda nem teszünk mérget...


És nem szívódik fel, hanem megeszi az állat. Az pedig elég eltérő idejű lehet, van amit meg se esznek

2017. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A patkányméreg blokkolja a véralvadást, az az állat előbb utóbb kimúlik ami megeszi. Elég ha megüti magát belső vérzésben elpusztul. Hogy mikor azt nem lehet tudni.
2017. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szét lett szorva a mereg aztán jöttek rá hogy ugye bontatlanul kellett volna ki tenni a mérget..és ekkor meg nem volt kutyus a háznál..
2017. dec. 5. 09:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne is legyen
2017. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem is lesz mert te azt mondtad 😂
2017. dec. 5. 15:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem azért mert én azt mondom. Hanem azért mert volt annyi eszetek, hogy szétszórjátok a patkánymégret. A kutya meg fogja enni a maradekot és el fog pusztulni szerencsétlen.
2017. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem hogy mennyi ido utan szivodik fel mert nem szeretném hogy elpusztuljon..
2017. dec. 5. 16:32
 9/15 anonim ***** válasza:
De értsd már meg, hogy a méreg nem szívódik fel!!! Ez nem növénytáp...
2017. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor mit lehet tenni ilyenkor? Mert nem látni már a szét szórt mérget..
2017. dec. 6. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!