Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már egyáltalán...

Mit tegyek ha már egyáltalán nem akarok állati eredetű dolgokat enni? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat, és mindig amikor tojást, húst.. stb. dolgokat eszem mindig arra gondolok,hogy milyen rosszat tettem. Egyszer egy hónapig kipróbáltam a vegaságot, és nagyon tetszett. Ha boltban vagyok nagyon megörülök amikor látok valami vega/vegán ételt,boldog vagyok tőle, és általában megveszem. Szoktam vegán videósokat nézni,de a dokumentumfilmeket nem bírom,mert a látvány egyszerűen borzalmas. A családomban senki sem vega/vegán , illetve a mamám volt vega pár évig, de lemondott róla. Na szóval...valaki tudna segíteni, hogy mit tehetnék? A családomban nehéz lenne megoldani ezt a dolgot, meg úgy ünnepekkor, esetleg táborokban vagy ilyeneken is. Aki akar, írhat privátot ha nem értett teljesen! ♡

2017. dec. 23. 12:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mindenképpen beszélni fogok a szüleimmel és megnézem velük azt a filmet! Nagyon köszönöm a válaszokat,irtó cukik vagytok és sokat segítettetek♡ mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok!🎄
2017. dec. 24. 08:08
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Emberek ti miről beszéltek? Neveltetek már állatokat?

2 évesen viszik a darálóba. Mi van? Láttatok egyáltalán közelről bármilyen háziállatot kutyán és macskán kívül?

Vagy voltatok telepen?

Vagy csak videón látjátok ezeket?

Tessék pénzt gyűjteni, meglátogatni ezeket a helyeket és segíteni az állatokon ha annyira szörnyű nekik.

Vagy nem bírod esetleg nézni, mert szenvednek? Ennyi a nagy segítséged feléjük? Büszke lehetsz magadra.

Pedig mennyi állatot lehetne megmenteni, ha összeállnátok és nevelnétek őket.

2018. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen pont ez a baj hogy nem egy olyan álomvilágában élünk mint te hanem a valóságban.
2018. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mi az hogy segíteni ezeken az állatokon? Mi segít rajtuk annál többet minthogy nem fizetsz a leölésükért?
2018. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%

Én élek àlomvilàgba? Én állatokkal élek. Neveljük őket. Nem megölésre és szaporításra. Van 3 vágóhídról megmentett disznónk pl.

De te utolsó? Te mit mentettél meg, amit fel tudsz mutatni?

2018. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!