Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatoknak fáj a párzás?...

Az állatoknak fáj a párzás? Vagy mien érzés nekik rosz vagy élvezik?

Figyelt kérdés
A tvben láttam egy műsort miszerint az állatoknak jól esik ha párosodhatnak. De szerintem nem minden állatnak, mert a macskának fáj. És a tudósok szerint a delfinek imádnak párzani ha tehetnék minden nap csinálnák.Most akkor mi az igaz szeretnek vagy utálnak szaporodni? A válaszokat előre köszi
2017. dec. 30. 13:20
 1/9 anonim válasza:
4%
mi a fasz..? xDDDDD
2017. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ösztönből szaporodnak.
2017. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Azt nem tudom, fáj-e nekik, de hogy nekem fáj a te helyesírásod, az biztos!
2017. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 aranyos121 ***** válasza:
28%
az emberek nem csak akkor szekszelnek ha gyereket akarnak hanem amúgy is mert élvezzük...az állatok csak utód nemzés céljából csinálják van külön párzási időszakuk (azt én is halottam doku filmbe hogy az állatok közül a delfinek élvezik a cica lánykáknak meg kicsit fáj)
2017. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hülyeség ez a "fáj", hiszen akkor nem csinálnák és a nőstény macskák is elvernék a kandúrokat.
2017. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Az emberek is csinálják, hiába fáj egyeseknek. Sőt, vannak, akik még külön évezik is ha fáj.
2017. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb állatnál ez ösztön. Csak a fajfenntartás érdekében szaporodnak. Ha úgy tetszik, beléjük van kódolva, hogy párosodni KELL. Ezért szöknek pl az ivaros kan kutyák. Lehetnek hiperszuper jólneveltek, ha egy tüzelő szuka van a közelben, piros lámpaként villog a fejükben, hogy PÁROSODJ.

A delfinek szórakozásból is párosodnak, tehát nem azzal a céllal, hogy kisdelfineket nemzzenek. A bonobók (a csimpánzok legközelebbi rokonai) is ugyanígy. Míg a legtöbb majomféle verekszik, ha valami konfliktus van a csoporton belül, a bonobók szex-szel oldják a feszültséget.

Biztosan van még olyan állatfaj, ami nem csak utódnemzés céljaból párosodik.

Nézz ismeretterjesztő állatos filmeket.

2017. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Mért fájna a macskának ,te sem elégítettél még ki nőt fogadjunk az ha valaki eltorzult fejjel üvölt nem feltétlen rosszat jelent
2017. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nőstény macskának pl. fáj, hiszen a kandúr hímtagja tele van tüskékkel. Nem véletlenül, ezeknek a tüskéknek komoly szerepük van a nőstény peteérésének serkentésében.

A fajfenntartás olyan erős ösztön, hogy ezt a fájdalmat elviselik, mert beléjük van kódolva.

2018. jan. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!