Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy állatorvosn...

Mi kell ahhoz hogy állatorvosnak felvegyenek?

Figyelt kérdés

Még sok időm van de azért kíváncsi lennék gimi/kozepsuli alapján vagy írok majd vmi dolgozatot?

Egyáltalán nem undorodom jöhet vér boncolás minden szóval ez nem akadály

Hany évet leszek az egyetemen?

Melyik a legjobb egyetem?

Van olyan h rezidens?

Hany év után lehet sajat rendelőm?

És igazából ennyi egyébként amit írtam hogy sok időm van még aki kíváncsi lenne 12 éves vagyok 😊 de nagyon szeretem az állatokat főként a lovakat és a kutyákat

És még lenne egy kérdésem

Megvan kötve hogy milyen gimibol/kpsulibol lehet állat orvosra menni?


Előre is köszi a válaszokat!


A gunyolodokmeg akik azt mondják rá érek meg ezzel foglalkozni azok nem érdekelnek mert 100000% hogy ezt szeretném dolgozni


Köszike 😊



2018. jan. 1. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Emelt szintű érettségi kell biológiából és kémiából.

2. 11 félév az egyetem

3. Csak egy helyen oktatják Magyarországon, szóval nem kell gondolkodni, hogy melyiket válaszd:S

4. A 11. félév már maga gyakorlat, nincs rezidens (van szakállatorvosi képzés, de az nem kötelező)

5. Hivatalos megkötés nincs arra, hogy mikor önállósulhatsz. (De gyakorlatot is kell szerezned + elég drága is saját rendelőt nyitni)

6. Olyan gimiből mész, amiből akarsz. (Én pl. nyelvtagozatról mentem, és semmi hátrányom nem volt belőle, pedig se biológia, se kémia fakultációra nem jártam. Szerintem a gimiben használható nyelvtudást szerezni hasznosabb.)

2018. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm


Te is állatorvosi egyetemen vagy?

Vagy oda készülsz?

Ha már ott vagy hányadik szemeszterben jársz?

Drágák a könyvek?

Hova jársz?

Nagyon nehéz?

Hányás tanuló vagy?

2018. jan. 1. 21:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj az újabb sok kerdesert😂
2018. jan. 1. 21:44
 4/11 anonim válasza:
68%

De király, hogy egy 12 éves ennyire tudja hogy mi akar lenni, és ilyen összetetten összegyűjti a fontosabb kérdéseket :-))

Le a kalappal kis hölgy, és csak így tovább :-)

2018. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon sokat olvastam utána és sok videót néztem és az unoka nővérem éppen az állatorvosin van úgy hogy ezért is tetszik nagyon és imádom az állatokat 😍
2018. jan. 1. 22:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az unokanővéred odajár, akkor minden belsős infóval elláthat:)
2018. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom valahogy sosem kerül elő ez a téma és nagyon ritkán találkozunk
2018. jan. 2. 11:11
 8/11 A kérdező kommentje:
Melyik a legerosebb kémia és biológia tagozatos gimi? De olyan ami nagyon erős mert utána a SZIE állatorvostudományi karára szeretnék menni
2018. jan. 2. 11:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell nagyon erős gimibe menni. Én pl egy közepes szintűbe jártam, ahol nagyon jó volt a biosz-kémia fakultáció.
2018. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Első és legfontosabb dolog: ez nem SZIE állatorvostudományi kar, hanem Állatorvostudományi Egyetem. ;)

(2016-ban különvált, önálló egyetem).

2018. jan. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!