Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatvilágban is megfigyelh...

Az állatvilágban is megfigyelhető homoszexualitás? Melyik fajoknál?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Láttam a NatGeon majmokról filmet. Meg nem mondom, melyik fajta, de mindenki-mindenkivel párzott nemre való tekintet nélkül. Valószínűleg az egyneműeknél nem történt valós párzás, de kitartóan művelték :)
2018. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Teknősbéka is:


[link]

2018. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok fajnál. Nem akarok elrugaszkodni, de szerintem szinte minden élőlénynél megfigyelhető. Egyes fajokra jellemzőbb is.
2018. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

marha nehéz googli első találat


List of animals displaying homosexual behavior


[link]


végtelen a lista

2018. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


régebben olvastam egy könyvet, talán éppen az Állatok szexualitása vagy hasonló volt a címe. Nagyon sok,elsősorban felsőbbrendű, azaz gerinces állatoknál figyelték meg, bár alapvetően olyan környezetben, amikor az ellenkező nem nem volt képviselve a környezetben. Hím oroszlánoknál, madaraknál, nőstény halak között is megfigyelték, bár a bonobó majmoknál, ahol a párzás konfliktus levezető cselekményként is működik, ott teljesen általános. Viszont nehéz a dolog emberi szemszögből való értelmezése a hímnős állatoknál, pl. a csigáknál (akár tengeri, akár szárazföldi csigákról van szó), ahol egyidejűleg lehetséges kölcsönös megtermékenyítés, amikor is a a hím vagy női egyedként való kategorizálás értelmezhetetlen.

2018. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
Az állatvilágban ez nem a homoszexualitás, hanem a dominancia miatt van, ezt csak a mai meleg lobbi beszéli bele. Nem tudom bárki megfigyelte- e, hogy mondjuk egy másik hím oroszlánnal "párzó" hím oroszlán utána párzott- e nősténnyel. Elárulom utána vagy előtte átmegy a nőstényeken, tehát ez nem a klasszikus emberi homoszexualitás.
2018. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
Itt van, hogy ez miértt nem valódi homoszexualitás: [link]
2018. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Na ne... ötkenyér... anyám borogass....

szellemi középkor...

Jó hogy nem a kurucinfóról vagy hasonszőrű szennylapról idézel

2018. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

"tudom bárki megfigyelte- e, hogy mondjuk egy másik hím oroszlánnal "párzó" hím oroszlán utána párzott- e nősténnyel. "



És arra mit mondasz hogy vannak felsőbbrendű sőt emberszabású majmok amik nemileg HETEROGÉN környezetben MONOGÁM kapcsolatot alakítanak ki azonos neművel?

Hm?

Ott egy makkegészséges majom ott egy rakat makkegészséges nőstény körülötte és ő mégis akár életre szólóan azonos neműt választ?


Vagy ugyanez delfineknél nagymacskáknál farkasoknál, sőt hollóknál, papagájoknál?


Hm?


Miért is választ hímet a hím amikor rakat nőstény van ott?

2018. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

"emberi homoszexualitás."


Nekem van nyíltan meleg ismerősöm aki férfival él együtt és VAN GYEREKE.... na...

2018. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!