Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatvilágban is megfigyelh...

Az állatvilágban is megfigyelhető homoszexualitás? Melyik fajoknál?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem a cikk forrásával, hanem a benne írtakkal foglalkoznál, amit egy hozzáértő etológus írt, akkor megtudnád a választ. Ez volt az egyetlen cikk a gugliban, amit etológus írt és nem kispista a karakószörcsögi állatparkból... Egyébként a majmok pont, hogy nem monogám kapcsolatban élő állatok, mivel mindenki szexel mindnekivel. A madarak tényleg monogámok, na abból mutass vadon élő homoszexuális párt. Aztán ha van is, ki tudja, hogy mennyire van nemi öntudata abban a formában, mint pl az embernek. Keresgéltem, de a legtöbb megfigyelés mind állatkertből van, ahol össze vannak záárva az állatok, esetleg még nincs is ellenkező nemű... az emberek is, ha össze vanak zárva pl egy börtönben, megfigyelhető a homoszexualitás, de amint kikerülnek, normál hetero életet élnek. Ez is benne van a cikkben, hogy az állatvilág "homoszexualitsa" inkább ehhez hasonlít, tehát nem valódi. De azt gondolsz amit akarsz. Még az etológusok is vitatkoznak a témában, úgyhogy részemről az érveimet leírtam, aztán itt be is fejeztem.
2018. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

" amit egy hozzáértő etológus írt,"


Egy HOZZÁértő nem adná a nevét egy ilyen szutyok semmi paródia oldalon.

Van az a mondás hogy egy bizonyos szint felett egy bizonyos szint alá... na ez pont az.

Ötkenyér. Anyám.


Másik dolog és ha én meg hozok egy másik hozzáértőt aki meg pont mást mond és idézem akkor mi van... hm?

Semmi? 1:1?

Vagy mi?


Mondjuk Richard Dawkinst idézzem? az elég lesz névnek?


The evolutionary puzzle of homosexuality


[link]


olvasd.

2018. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
90%
Valószínűleg minden fajnál. És mivel a homoszexuális egyedeket az állatok nem tagadják ki, ez azt bizonyítja, hogy a homoszexualitás nem betegség és nem jelent veszélyt az egyedfejlődésre (pedig előfordulhat, hogy egy homoszexuális egyednek utóda születik).
2018. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A pingvineknél pl. tudtommal a homoszexuális párok költik ki azokat a tojásokat, amik valamilyen okból kifolyólag magukra maradnak.
2018. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2018. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!