Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fogtam egy pókot, nem akarom,...

Fogtam egy pókot, nem akarom, hogy meg haljon, mit tegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Ma kb. 17.00 körül Bp. második kerületében fogtam egy pókot, egy műanyag tartóval. Beraktam hozzá egy hársfalevelet, és egy fűszálat, meg egy hangyát. A tartó elég kicsi. Most, 19.04-kor még él. Nem akartam megölni, azért hoztam haza, hogy meghatározzam, az Állatismeretben nincs benne, szeretném magamnál tartani, egy kicsit még, de nem megölni, mit tegyek, hogy túlélje a mai napot? Engedjem vissza most rögtön, vagy még maradhat? Ez az első alkalom, hogy pókom van. A fajhatározáshoz szükséges bélyegeket, az élőhelyet, és a méretet később írnám le. Csak az válaszoljon, aki komolyan gondolja!
2010. jún. 7. 19:10
 1/8 anonim válasza:
0%
nyeld le:D vagy nemisnemis! dugd a seggedbe:D
2010. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elengeded és kész megy a maga útjára aztán többi az ő dolga...
2010. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Lehet ,hogy el kéne engenned.Javaslom az állatos antikváriumokat,ha elviszed biztos tudnak neked mondani valamit róla.És megtudsz róla mindent.Szerintem ha magadnál tartod,nem hiszem hogy holnap már neélne.Csak kapjon levegőt.:-)
2010. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
milyen? sima "háztartási"?
2010. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy pókot hogy lehet ennyire...na mindeggy, szerintem engedd el és akkor több esélye van élni mint így bezárva. Mért milyen pókról van szó, rendes nagyról?
2010. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pároztatsd hogy legyenek kis pókok, oszt add el őket 5ft/db áron
2010. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát először is: köszi a rendes válaszokat!

Másodszor : egy degradált út melletti szegélyben fogtam, kis termetű, ezért gondolom, hogy hím. Utótestén sárgás-fehéres mintázat van (szntem keresztes), de nem darázspók. Mindenesetre az lesz a legjobb, ha most elerngedem a kertben.

Köszi!

2010. jún. 7. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:
csak a kíváncsiság kedvéért: szőke vagy és nő?
2010. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!