Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc állatod?

Melyik a kedvenc állatod?

Figyelt kérdés

Akár többet is írhattok, lehet házi vagy vadállat is. Nem fontos, de azt is elárulhatod, hogy miért szereted.


Nekem a hiúz a kedvenc állatom! :)

14/F



2018. febr. 19. 18:38
1 2
 11/19 anonim válasza:
A kutya! <3
2018. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Húú, mennyi válasz! Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, mindre nyomtam zöld kezet! ;)
2018. febr. 19. 19:13
 13/19 anonim ***** válasza:

Hogyha házi állatról van szó kutya , macska

Vadállat pedig : kigyók ( piton , anakonda leginkább ) az valahogy érdekes ahogy malacot vagy valamilyen náluk nagyobb állatot megesznek

Meg még esetleg a krokodilok , aligátorok

Régi mítoszi állatok : sárkány meg mitológiai lények

2018. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kutya, macska, nyúl.


Mert mindhárom fajjal van tapasztalatom, van egy kutyám, egy macskám, és 2 nyuszim. Mind a négyen mentettek, ivartalanok, minden szükségletük ki van elégítve, és nagyon büszke vagyok rájuk!

2018. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a ti válaszotokat is, mentek a zöld kezek! :)
2018. febr. 20. 10:49
 16/19 anonim válasza:

Kutya és a ló a kedvencem, de a nagy barna medvéket is imádom😃😃

Őket emelném ki de amúgy minden állatot szeretek😅amennyi állatra eddig rámondtam hogy kell itthonra ilyen, háthh rengeteg állat lenne már itthon, mi látnánk el az összes állatkertet🤣 jhaa és a wombat is nagyon aranyoos.

14/l

2018. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kis koromban szinte mindig a tv előtt ültem. Persze nem Disney-t néztem hanem National Geographic-ot, és Spektrumot. Ezáltal kedvenc állataim az oroszlánok, a gepárdok és a leopárdok. Továbbá szeretem az elefántokat és a zsiráfokat. Szinte nincs olyan természetfilm amit ne láttam volna róluk😂 de tényleg. Nem emlékszem pontosan a címükre amikor kapcsolgatok, és úgy vagyok vele, hogy ez az, oroszlánok! Aztán rájövök 10 másodperc után hogy ezt már 3x láttam.😅😅

Egyébként háziállatok közül a cica. 😊

2018. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 vagyok és 15/L
2018. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Macska!
2020. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!