Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik kisállat ragaszkodik a...

Melyik kisállat ragaszkodik a gazdájához?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kisállatot. Például hörcsög vagy teknős esetleg hal vagy bármi ami kicsi és kisebb helyen elfér.

De nagyon szeretném ha olyan állatom lenne ami ragaszkodik hozzám. Melyik állatka ilyen?

És még annyi hogy a madár az kivan zárva.



2018. márc. 25. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A patkányok, deguk, tengerimalacok ragaszkodóak, ha jól vannak tartva.
2018. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hu hát patkányt nem igazán szeretnék. A hörcsög nem ragaszkodik?
2018. márc. 25. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én a degut tudnám javasolni nagyon értelmesek és kis helyen elfér. Nekem volt egy füli volt a neve és simán ki lehetett engedni hallgatott a nevére is 😊 Nagyon cukik
2018. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyuszi. :)

Az enyémek mindig jönnek hozzám bújni, tartják a fejüket, hogy simizzem őket, ha hazaérek, nekiállnak binkyzni. :D

2018. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És a nyulak nem büdösek? Mert az állat kereskedésbe a hölgy nekem azt mondta hogy nem igazán jó szobába tartani mert büdösek
2018. márc. 25. 12:28
 6/9 anonim ***** válasza:
A hörcsög is büdös, ha nincs takarítva. :D
2018. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A büdös egy relativ fogalom :)

Szerintem a nyúlnak széna szaga van, ami nem is a nyúl szaga, hanem a szénaáé, amit eszik :) (ezt most jól megmondtam :D )


Az én nyulam egy kicsit autista, 1-2 havonta találkozik csak rajtam kivül emberekkel és hozzájuk is ugyanúgy bújik és tőlük is kéri a kaját meg a simit :)


A hal szerintem sose fog ragaszkodni hozzád, de egy ismerősömnek van egy szárazföldi teknőse, ami már elég nagy és nyaranta kinnt van az udvarban és ha nyilik a kapu, mindig odadöcög a gazdájához <3

2018. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hozzám a szakállas agámám, a zöld leguánom és a szelíd papagájom ragaszkodik
2018. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Emlős allatok,jobban tudnak ragaszkodni

Nyuszi, tengerimakac ,degu mind tarsas állatok, tehat párban kéne tartanod es eleg nagy a hely igényük

Hörcsög vagy futóegéren gondolkozz.

Nekik is kell egy minimális hely ,de jóval kisebb mint egy nyuszinak

Ha sokat foglalkozol a hörcsöggel akkor kiépül a bizalom és akkor kézbe veheted simogathatod.

Ajanlom az aranyjörcsögöt ő a legnsgyobb testméretű a hörik közül de így is elfér a kezedben.

Fontos a türelem, nem fog egyik napról a másikra megbízni benned.

Majd beszélj hozzá, hogy szokja a hangod, adj neki kézből enni,hogy pozítív élményt csatoljon hozzád.

Nekem is először hörcsögöm volt, jó kezdet

Olvass utána,hogy milyen szükségletei vannak (ne a wikipediát nézd,hanem szak oldalakat)

Nekem egyik hörcsögöm ha betettem a kezem a helyére beleült és várta,hogy kivegyem, de minden hörcsög más személyiség,más vérmersékletű ezzel számolj.

Ha kedved támadt egy kis élet befofadására akkor már hörcsögöt is tudsz örökbefogadni, a Hörcsögmentéstől és ők még segítenek is ha bármi kérdésed lenne.

2018. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!