Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Segítség kellene hogyna tudom...

Segítség kellene hogyna tudom kiűzni az egereket a kamionomból egyszer már azt hittem ki irtottam őket de megint vannak reggelre össze kakilnak mindent . Szerintetek hogyan tudom kiirtani őket?

Figyelt kérdés
Válaszokat kösz ielőre is
2018. ápr. 15. 15:11
 1/4 totesq ***** válasza:
Egérfogó, ragasztó, olyan macska amelyik szereti is az egereket(megenni) stb. de szerintem a ragasztó a tuti. A kerék köré teszel belőle az tuti nem megy föl.
2018. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem a ragasztóba nem megy bele arra gondoltam kifüstölni őket?
2018. ápr. 15. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kifüstölnéd, akkor később azt a szagot nem igazán tudnád eltüntetni a fülkéből. Próbálj meg mérget rakni a földre, vagy a ragasztó is jó megoldás.
2018. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 totesq ***** válasza:
Belemegy az! Tenni kell kartonlapra ragasztót és a csík mögé tisztes távolságba valamilyen csalit. Dióbél vagy valamilyen szemes cucc is megteszi. Nefélj belesétál szegénykém. Vagy a másik a vödrös megoldás ami sokkal humánusabb, elkészítését megtalálod yuot..-ön. Ezzel a módszerrel é lve összegyűjtheted az összest és elviheted a legközelebbi haragosod autójába. ;-)
2018. ápr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!