Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedett a kutyátok/ma...

Hogy viselkedett a kutyátok/macskátok, amikor terhesek voltatok?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mesélte, hogy az ő kutyusa folyamatosan a pocakján aludna.

Nálunk a macska vagy nem is vesz rólam tudomást, vagy támad, pedig eddig engem szeretett jobban. Most a férjemhez bújik, vele játszik, engem meg jó esetben kerül.

Nálatok hogy működött ez? Volt változás a kiskedvenc kedélyállapotában?



2018. máj. 11. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Macskám akkor még nem volt, a kutya szinte észre sem vette hogy terhes vagyok.. Abszolut nem változott semmi. :)
2018. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Madaram van... Bunkó maradt, mint előtte... :D
2018. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Anyukám 10 éves kutyája mindig a hasamat hallgatta. A saját egy éves kutyám semmit nem csinált. Anya macskám a hasamon szeretett aludni, tuti tudta, hogy gyerek lesz. Fiú macskám ha véletlenül a hasamnál feküdt le,felugrott és kereste mi mozog, nem értette. Szóval változó reakciók voltak. Az biztos, hogy hallják a babát.
2018. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 eves francia bulldog az elejetol erzi, hogy van valami :) ha fekszem, odabujik a hasamhoz, szagolgatja, rateszi a fejet, mancsaval ovatosan odanyul a hasamhoz, mintha mutatna. Ha lehajolok, odajon szimatolni, odadugja az orrat.
2018. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!