Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi okozhatta a cukormókusom...

Mi okozhatta a cukormókusom halálát?

Figyelt kérdés
Tegnap még kivettem, játszottam vele, tök jól érezte magát, ma reggel még evett. Aztán vettük észre anyuval, hogy tök sokáig alszik, nem kelt fel délután, anyu adni akar neki tojást, berakja nem reagál rá, kinyítja az odúját és ott fekszik meghalva. 1 hónapja kaptam, kapott rendesen kaját (magvak + alma + banán meg néha fogtam neki legyet + szunyogot), volt neki inni való, rendszeresen törődtem vele és egyszerűen nem tudom elhinni, hogy mi történt vele
2010. jún. 14. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az meg milyen állat?
2010. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős volt? Ezek a kis rágcsálók nem élnek túl sokáig :((
2010. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez most milyen állat? van olyan h cukormókus?és az egy mókus?mert akkor minek neki szúnyog?
2010. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

4 hónapos volt, csak nevében "mókus", mert biológiailag semmi köze sincs a mókusokhoz


[link]

2010. jún. 14. 20:18
 5/7 anonim válasza:
De édes :)) Cukormokus :))))))))))))))
2010. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a kis drága nem szeret egyedül lenni, volt társa?
2010. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó kérdezőnek: Egyedül volt, de foglalkozott vele anyu, apu, bátyám meg én


Amúgy rájöttem hogy mi okozta a halálát: Giardiosis

Ma vettünk egy újat, és a mostani mókuskának teljesen más a viselkedése, sokkal gyorsabb, hiperaktívabb nem alszik annyit és nem székel olyan büdöset.


Csak sajnos ahhoz, hogy rájöjjünk erre, hogy beteg volt a halála kellett és most már tudjuk, hogy milyen egy egészséges és egy beteg mókus így már teljesen más. Ha beteg lesz az új, akkor tudunk mihez viszonyítani, hiszen ez az új teljesen makk egészséges, csak sajnos az előző beteg mókuskáról azt hittük, hogy az a viselkedése amit produkál az a normális és nem tudtunk mihez viszonyítani.

2010. jún. 15. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!