Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a jó a pókokban? Mit...

Mi a jó a pókokban? Mit szerettek rajtuk?

Figyelt kérdés
Az ilyen szőrös nagy lábúakra gondolok idióta szinekkel.
2010. jún. 17. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én utálom
2010. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én is de nagyon kiváncsi vok aki szereti az mit szeret rajtuk
2010. jún. 17. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:
különlegesek, sok ember szereti a különleges és furcsa dolgokat
2010. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát a különleges "dolgokat" én is szeretem de a pókok......
2010. jún. 17. 19:00
 5/11 anonim válasza:
A Pók csak akkor bánt , ha megérzi rajtad a félelmet ... Amúgy aranyosak :) Én szeretem őket :)
2010. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy madárpókom, egy Brachypelma vagans és Erniliusnak hívják=)

A másik sajnos meghalt, ő A. geniculata volt és Valinor volt a neve. Két hétig sirattam szegényt.=((


Azért tartom mert gyönyörű. Csak sokáig tart amíg felfedezed rajta a szépet, ahhoz figyelni kell őket.

Tökéletesen megszerkesztett műalkotások, mint minden rovar és ízeltlábú, amikor ránézek, mindig eszembe jut hogy milyen nagy is a természet ereje hogy ilyen lényeket tud létrehozni, míg egy ember mennyire otromba hozzájuk képest...


szeretem, azért mint más a kutyáját vagy macskáját, jó megsimogatni, aranyos amikor lassított felvételként mozog és a legkisebb légáramlatra mozdulatlanná merevedik, jópofa amikor unatkozik és átrendezi a terráriumát és azt is nagyon bírom amikor minden kajálás után végigfésüli az összes szőrszálát és amikor a potrohán csinálja, olyan mintha vakarná a seggét =D és amikor melege van, beleül a vízbe és úgy mosdik.

És az is tök jó hogy bizonyos zenével elő lehet csalogatni míg van amelyiktől menekül. Meg ha idegen is a szobában van, nem hajlandó enni.

összegezve szerintem csodálatos állatok, éppúgy lehet szeretni őket mint egy hagyományos, szőrös állatot, mint a kutyát, macskát, hörcsögöt.


_Raven_

2010. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
19:21 Na ez egy kielégítő válasz volt. Köszönöm szépen :)
2010. jún. 17. 19:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerűen csak tetszenek, mert szépek, különlegesek.
2010. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyönyörűek mint minden állat. A természet remekművei. Tökéletes ragadozók, tökéletes fegyverekkel. Változatosak, színesek és csodálatosak, mindemellett okosak is. Én azt nem értem meg, aki egy állatot vagy kettőt szeret és a többit nem. Hogy tehet valaki különbséget állat és állat között?
2010. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
úgy hogy pókfóbiám van.xD de próbálom elmulasztani.
2010. jún. 18. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!