Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki ért itt különösebben a...

Ki ért itt különösebben a Dinoszauruszokhoz?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik értenek is a Dinoszauruszokhoz, és nem csak a T. rexet, a Spinosaurust és a többi Jurassic Park által híres Dinót ismeri, hanem a kevésbé ismerteket is, pl. Rugops primus, Tyrannotitan chubutensis, Giraffatitan brancai stb.

2018. júl. 10. 19:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Direkt odakúrtam egy linket arról, hogy a Godzilla nevű kitalált lény miért számít a történet szerint dinoszaurusznak. Akkor ne kezdjél el vitatkozni velem! Mit okoskodsz? Az meg hogy a '98-as "Zilla" miből mutálódott, az teljesen tökmindegy, egyetlen valamirevaló fan sem fogadja el azt a filmet. Olvasd már el a linket, amit mellékeltem!
2018. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Na, sértő hangnemet inkább mellőzzük. Értem én, hogy a történet szerint Dinoszaurusz, de ez egy kib*szott hidegvérű és gyík pikkelyekkel rendelkező dög. A Dinoszauruszok melegvérűek voltak, és prototollakkal rendelkeztek. "Minden fanboy tudja". Lehet, de én nem vagyok fanboy, egyedül a 98-as filmet láttam. 2014-esre nem voltam kíváncsi. Ennyi!
2018. aug. 14. 10:46
 33/33 A kérdező kommentje:
Szóval minden hidegvérű, gyíkpikkelyes cuccra rá lehet fogni, hogy Dinoszaurusz. Mellesleg a Godzilla rohadtul nem úgy néz ki, mint egy Dinoszaurusz (a 98-as már inkább, de az leguánból mutálódott). Az Indominus rex legalább "olyan", mint egy Dinoszaurusz. Melegvérű, a testalkata is élethű (de azért nem minden, pl. ha T.rex és Velociraptor/Deinonychus génjei voltak, akkor a valóságban tollas lett volna). A Godzilla leginkább ezekre a nagyon régi Dinoszaurusz ábrázolásokon látható "magas" testtartású hidegvérű Dinoszauruszokra hasonlít, a valóságban teljesen máshogyan néztek ki.
2018. aug. 14. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!