Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehetek állatorvos, ha tartok...

Lehetek állatorvos, ha tartok a tyúkoktól?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta állatorvos szeretnék lenni, de a tyúkoktól egy kicsit félek...Amíg kicsik nincs velük bajom, de mikor már nagyok, nagy erőt kell vennem magamon, hogy bemenjek hozzájuk. Gondot jelenthet ez a későbbiekben?

2018. júl. 21. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem hinném, hogy nagyon tyúkokkal fogsz találkozni.
2018. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ne legyél állatorvos akkor. Az állatorvos nem abból áll hogy hozzák a kutyát és macskát, beoltatod és ivartalanítod, benyomsz neki két antibiotikumot. Én vittem már állatorvoshoz tyúkot, de még libát is! És baromira fel lettem volna háborodva, hogyha az orvos felugrik előlük a vizsgáló asztalra, vagy húzza a száját hogy ő nem igazán akar ilyesmivel foglalkozni.
2018. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Ez ne gátoljon benne. Ha városi kisállat doki vagy, oda aligha hoznak tyúkot:)

Én is állatorvos leszek😊

2018. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Városi állatorvosnak vittem tyúkot, libát...:D Felejtsék már el ezt az emberek hogy van a város, meg a falu, városban csak kutya-macska, falun meg az összes haszonállat.
2018. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, de az egyetemen biztosan nem úszod meg a kontaktot. Már anatómián is van madár (tyúk) boncolás, hát még később kórbonctanon. Ugyan úgy meg kell tanulni minden részét, betegségeit, kezeléseit, és gyakorlatra kell menni időnként baromfi telepre. Persze egyetem után senki sem kötelezhet téged semmire, de addig el kell jutni.
2018. okt. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!