Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak? (Több...

Milyen állatot tartsak? (Több lent)

Figyelt kérdés
Van 2 kutyám és 2 macskám, de szeretnék egy új házi állatot. Nem tudom mit tartsak. Lenne rá időm, pénzem bőven. Hüllőt vmint halat nem akarok. Kertben vmint házba is tudom tartani. De valami kis méretű állatot akarok.

2018. szept. 9. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vadászgörény, patkány. Valami nagyobb papagájféle. Madárpók.

A kutyák, macskák megtűrnék az új jövevényt?

2018. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tengeri malac, degu, csincsilla, törpenyúl, hullámos papagáj ?
2018. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 válaszoló Szerintem 99% hogy kigen
2018. szept. 10. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hörcsög? :)


80*50 cm alapterületet igényel, kicsi, ha jól takarítod nem büdös és ha nem a hálóban van nem zajos. Maga a hörcsög 500-2500, havi 3000 nél nem több és a kezdő költségek megállnak 20 ezernél :) arra figyelj hogy ne érje el a többi állatod, érdemes rácsos fedelet tenni rá


Itt tudsz olvasni róla:

[link]

2018. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szakall54 válasza:
92%

Egyértelmű: afrikai fehérhasú törpesün.

Sokkal tovább él, mint a hörcsögök, hét évig is babusgathatod. Nem szökdös, mint a hörcsögök. Kicsi, könnyű. Ja, és imádja a kutyatápot. No meg persze a lisztkukacot is :)

2020. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!