Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki idősebb...

Van köztetek olyan aki idősebb kutyától, macskától megvált? Nem sajnaltátok?

Figyelt kérdés

Van egy 3,5 ėves kutyám. 10 hónaposan került hozzám, mert más fajtára váltottak. Egy 6 ėves macskám, aki 2 ėve lett az enyėm. Ott gyerek született ės nem kellett a macska. Sohasem valnėk meg egyiktől sem... Belegondoltam, hogy ha oda kellene adni valakinek mennyire rossz lenne, vagy ha "lecserėlnėm" egy másik fajtára. Belegondoltam mit ėrezne pl a kutya akivel napi szinten több órát foglalkozok, suliba járunk stb...

Szal volt köztetek olyan aki megvált valamilyen okból a kutyától macskától? Nem bántátok meg? Nem volt lelkiismeretfurdalásotok?


2018. nov. 2. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az unokatesómék hozzánk passzolták le felnőtt a kutyájukat “költözés miatt”. Tény, hogy másik országba költöztek, bár az is tény, hogy nyilván nem ő lett volna az egyetlen kutya abban az országban, szóval nem értem a logikát, na mindegy.


Szóval miénk lett a kutyájuk, ők meg 1 év múlva ott beszereztek egy másikat (ne kérdezz, ezt már végképp nem értem... bár azt előre tisztáztam velük, hogy ha nálunk marad a kutya, akkor nálunk marad örökre, ne kérjék vissza, mert mifelénk a családtagok nem cserélhetők). Mindig, ha látogatóba jönnek, nagy szomorkodást csapnak, hogy hiányzik nekik a régi kutyájuk, meg hogy már nem ismeri fel őket (felismeri, csak ignorálja őket, mert már mi vagyunk a falkája és nem ők). Csattanó a végére: “kisbaba érkezése miatt” most keresik, kire lehet rásózni ott az új kutyát... szóval még ha sajnálják is a régit, mégis megint megcsinálták... akinek nincs lelke, az igazából fel sem fogja, mit művel ilyenkor.

2018. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk néhány "megunt" kutyát az utcából, most sem értem hogy akkor egyáltalán miért kezdtek bele a kutyatartásba.
2018. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!