Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnek egy kisallatot...

Szeretnek egy kisallatot otthonra, ami megfelel a kovetkezoknek: Kistestu, nem budos, nem tarsas leny, nem hullo vagy izeltlabu, nem kerul sokba a fenntartasa ( pl allatorvos gyakran), tarsashazban is elvan, kibirja a 9 oras egyedulletet?

Figyelt kérdés
Szoval kutya, macska, höri, tengerimalac kilove, halakat nem szeretnek. Van meg vmi egyaltalan? A gyerkoc ezzel nyuz, meg en is szeretem az allatokat. Olyat szeretnek, amelyiknek nem esik annyira rosszul a bezartsag.
2019. jan. 17. 11:13
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

A kisfiam 10 eves, es ertelmes, gondoskodo. Szeretnek az allatkaval foglalkozni termeszetesen, nem csak a kotelezo etetes/itatas/takaritas idejen.

En hiszem, h a macskakban megvan az osi vadaszoszton, mozgasigeny, de bevallom, lattam szamos boldog tarsashazi macseszt.

2019. jan. 17. 14:39
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg akkor a hörit! 10 évesen már elég nagy ahhoz, hogy részt tudjon venni a takarításában, etetésében.
2019. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Kozben olvasgatok, es a horcsog/ mongol futoeger kozt hezitalok...
2019. jan. 17. 15:03
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
A futóegerek csoportosan (3-4 példány) érzik jól magukat :)
2019. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Tudom, utananeztem🙂
2019. jan. 18. 06:34
 26/30 anonim ***** válasza:

Egyedül talán a hörcsög lenne jó. De olyan helyről ahol előtte foglalkoztak vele, és nem harap mint a veszedelem. Mellesleg a hörcsög is tud büdös lenni ha nincs takarítva, koszol meg porol ha szórja szét a forgácsot a ketrecből, és nem igazán szereti ha folyton fogdossák.



Aki meg a görényt ajánlotta az tartott már életében olyan állatot? Kis gyerkes családba, ahol a szülő még életében nem találkozott görénnyel, és már ilyen feltételei vannak SOHA nem ajánlunk görényt kisállatnak. Néha keményebb diók mint egy szobakutya.

2019. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

Most akkor melyik budos(ebb)? A hori vagy az egerke?

2019. jan. 19. 22:51
 28/30 anonim ***** válasza:
A hörcsög egyáltalán nem büdös, ha megfelelő méretű helyen van tartva. Törpehörcsögnek minimum 60*50 cm alapterület kell, aranynak minimum 80*50. Az egérről nem tudok nyilatkozni.
2019. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Neked nem való semmilyen állat. Te ne akarj semmilyen állatot tartani.
2019. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Ezzel elkestel. Tobb, mint 1 hete boldog allatka tulajdonos vagyok🙂

Es ok is boldognak tunnek!

Koszonom a normalis kommenteloknek.

2019. febr. 7. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!