Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állat az amelyiket...

Melyik állat az amelyiket egyszerű tenyészteni és el is lehet adni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hobbiból csinálják a tenyésztők de nekem ez úgy nem menne!(mármint munka mellett) Nem kutyára/macskára gondolok!pl:hal,teknős,madarak
2019. jan. 28. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nőj fel. Már vannak nemzetközi nagy cégek, amelyek ezzel profi szinten foglalkoznak, beleértve a természetes élőhelyen levő begyűjtést is, mellettük nem lehet labdába rúgni. Már régen eltűntek azok az idők, amikor valaki otthon ilyenfajta tenyésztésből élt meg, azok is elsősorban díszhalakkal foglalkoztak és abban az időben, amikor még nem voltunk benne a nemzetközi kereskedelmi láncban, mert a szocializmus épült.
2019. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Te vagy aki a múltkor még macskát akart tenyészteni, aztán jól felnyitották a szemét (remélhetőleg)? Mindenképpen állatok kizsákmányolásából akarsz élni?
2019. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék és nem is szerettem volna macskát tenyészteni soha mert tudom hogy milyen szamvedés lenne az az állatnak minel ahoz nem kicsit kell érteni és én nem értek hozzá!
2019. jan. 28. 21:19
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
És a többi állatra ugyanez nem vonatkozik szerinted?
2019. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Húsgalamb.


Idén adnak rá egy csomó hazai és EU támogatást.

2019. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztos hogy van olyan állat amire ugyan úgy vonatkozik mint a macskára!Épp ezért keresek olyat amit egyszerűbb.mint pl az aranyhalakat
2019. jan. 28. 21:32
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Tenyéssz méheket.
2019. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
En nem banom mit tenyésztesz, csak te ne szaporodj!
2019. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Nyulat a legkönnyebb tenyészteni. Vagy hörcsög.. Ami többször fial és hamar felveszi a hímet
2019. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, amiről te beszélsz, az szaporítás... Egy tenyésztő hónapokat hagy a kisemlősének 2 alom között. Az meg egyáltalán nem éri meg anyagilag. Így is rengeteg a menteni való hörcsög és nyúl, légyszi ne ajánld neki...
2019. jan. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!