Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni kutyatámadás...

Mit lehet tenni kutyatámadás esetén, ha semmilyen védelmi eszköz nincs nálam?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk egy helyen, ahol a közelben nincsenek emberek, megtámad egy kutya és nincs nálam semmi amivel védekezhetnék és menekülni sem tudok, akkor mit tegyek? Volt már ilyen, de akkor biciklivel voltam és sikerült elmenekülnöm, két nagyobb kutya üldözött. Én arra gondoltam, hogy a 90 kilós testemmel ráugrok és agyonnyomom (lehet viccesen hangzik) bár lehet, hogy ez nem lenne hatásos.
2019. jún. 1. 13:36
 1/9 A kérdező kommentje:
És nem, nem akarok állatokat bántani, inkább menekülnék mint hogy ezt tegyem. Csak vannak olyan szituációk, mikor már muszáj ehhez folyamodni.
2019. jún. 1. 13:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Ráugrasz, mi? :D
2019. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy szerintem nem lenne hatásos, de tényleg szerintem ez lenne az egyetlen lehetőség :D
2019. jún. 1. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Ráugrani nagyon szar ötlet :D
2019. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Üvöltesz, pont amikor odaér, akkor rúgsz egy nagyot. ha a hátsó lába megsebesült, a kutya már nem tud támadni...
2019. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Egy nagy kővel pofán verni.
2019. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kutya nemigen fogja hagyni, hogy "ráugorj". Szépen a betont fogod érni, aztán ő meg terád ugrik és leharapja a füled.
2019. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Leírom a teendőket, amit rendvédelmi szerveknél oktatnak is:...


Ráüvöltesz és hadonászol. Ha rád megy, gégéjét és a gerincét támadd, de a lábait is szét taposhatod, ha tudod.

2019. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is töröltek már válaszomat , semmi kemény nem volt benne. Amikor megkapom a hét lekérdekesebb válogatását ahoz néha az 80-év korhatár is kevés.

Kutyának ne fordíts hátat, inkább lép feléje jelezve hogy nem vagy préda. Ha elég messze van vegyél fel bármit a földről erre biztos hogy megtorpan, tudja hogy kétesélyessé vált a játék.

2019. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!