Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 240 literes akvarium ala...

Egy 240 literes akvarium ala milyen szekreny kell?

Figyelt kérdés
Milyen szekreny birna ezt el?
2020. ápr. 21. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Akár sima bútorlap is jó, csak sok legyen benne a függőleges merevítés, és minden függőleges elem alá tennék lábat.

Nekem hasonló méret alatt van bútorlapból.


A függőleges elemek : a két szélén az oldala, meg 1 középső elválasztás, ezek mindegyike 2 db összeragasztott 18 mm-es bútorlapból van, tehát összesen 3 db 36 mm vastagságú függőleges lap.

alul felül 1-1 bútorlap

A hátulja meg úgy van megoldva, hogy a felső lap alá merőlegesen van befordítva szintén egy dupla vastagságú ragasztott 10 cm széles merevítő,

a hátulja továbbá oldalt és alul ugyanúgy 10 cm széles elemekkel merevítve, de azok szimpla 18 mm vastagságúak, mert oda annyi is elég.


Nem tudom, ez így érthető e.

Nem tudom lefényképezni mert nem vagyok otthon még jó ideig.

Szóval az a lényeg, hogy olyan, mint ha ki lenne vágva körben a hátulja, úgy, hogy a szélén a merevítés miatt meg van hagyva 10 cm-es sávban a hátulja, de ezt leszámítva hátul nyitott. (a csövezés miatt)

És a felső sáv a dupla vastag, hogy a tetőnek több merevítést adjon.


A két oldala, és a középső merevítés alatt is vannak lábak. Tehát 3 pár menetes állítható láb.

2020. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az igen 1-es, szép szerkezet lehet!


Megcsinálhatod zártszelvényből és szögvasból is ha érzel affinitást a flexelés és a hegesztés iránt

A teteje értelemszerűen bútorlap, vagy polcelem

2020. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!