Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az nem állatkínzás ha a...

Az nem állatkínzás ha a piacon a pontyokat,1 köbmétert belőlük csak 0.5 köbméter vízzel töltenek fel?

Figyelt kérdés
Tehát összezsúfolják mint a szardíniát. Ugyanitt az év nagy részében 10 halból 9 sérült, például le van törve a szája?
2010. dec. 22. 14:28
1 2 3
 1/24 Doruss ***** válasza:
71%
Dehogynem. Ha állatvédő lennék, ez lenne az első dolog, amit elintéznék. Még nézni is rossz, ahogy alig bírnak mozogni. És bármilyen halas könyvet vagy honlapot megnézel, azt írják, hogy gondosan ki kell számolni, hogy egy x literes akviban hány halat tarthatsz, mert ha túl sokan vannak, abba bele is pusztulhatnak. Én nem tudom, hogy mit csinálnak ott a halakkal, hogy nem döglenek meg maguktól egy nap alatt, de nagyon sajnálom őket. És én is figyeltem már, hogy egy csomószor tele vannak sebekkel. Sajnálom őket, szerinem totális állatkínzás.
2010. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%
Es ha a szunyogot vagy a legyet megolod az mi?Ne legyel mar nevetseges!Mit gondolsz a disznok kulon paholyban elnek?Vagy a csirkek?
2010. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Ez teljes mértéken állatkínzás, undorító dolog, de sajnos nem igazán tudunk mit tenni:S

2010. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem mind1, már csak azért is mert törött vagy nem törött, finom vacsi lehet belőle.
2010. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Doruss ***** válasza:
4%

Második válaszolónak:

Én mellesleg semmilyen bogarat nem ölök meg (a szúnyog kivétel) és sajnálom a disznókat meg minden állatot, úgyhogy nem eszek húst (csak csirkét, de azt is csak néha). Halat meg csak karácsonykor.

2010. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
3%

Szia 14:35-ös kommentelő!


Én speciel akármennyire hihetetlen nem csapom le még a szúnyogot sem!(Csak akkor ha például nincs meg egy lába)


Ő is ugyanolyan élőlény mint te, mégha nem is vagy hajlandó ezt belátni, hidd el nekem ugyanolyan élőlény, csak épp nagyon kicsi :)

2010. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%
Ne haragudj a szúnyogot tényleg én is lecsapom, de a szúnyogot is csak azért, mert nagyon sok van már belőle és most már tényleg muszáj szegényeket írtani, inkább csapjuk le őket gyorsan, minthogy mérgezzék őket!
2010. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
Képmutatás. De ezt az ember nevű lénytől már megszokhattuk.
2010. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Kedves utolso!Nagyon rendes vagy hogy nem olsz szunyogot,en bizony megolom es minden hasonlo eloskodot,a pokot kiteszem az ablakon,aki pedig nem birja a latvanyt az ne nezze vagy ne egyen hust.Bizony mindenhol tomegben vannak a tenyesztett allatok ugy a disznok mint a csirkek stb.Ez van, enni kell....
2010. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Bocs:14.38-as
2010. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!