Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek akvárium boltban...

Szerintetek akvárium boltban rendelhetek olyan növényt amelyet jelenleg nem tartanak?

Figyelt kérdés
Vagy parvula-t vagy Cuba-t szeretnék rendelni aljzat,,füvesítéshez,,. Szerintetek megoldható?
2011. jan. 15. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
miért nem a boltban kérdezed meg, Einstein?
2011. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mert megpróbálnám elkerülni hogy hülyének nézzenek...

Manapság csak az a fontos hogy minnél többet adjanak el és a szakértelmük közel 0, azért kérdezem hogy érdemes e megkérdezni vagy nem

2011. jan. 15. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, kérdezd meg őket nyugodtan. Ha van a nagykerben, ahonnan rendelnek, akkor hozatnak neked. Azért nem tartanak egyes fajokat, mert nehéz eltartani, nem marad meg náluk, vagy nincs kereslet rá. Ha parasztok, akkor mondjuk elhajtanak, de alapvetően érdekük kielégíteni az igényeidet.
2011. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, én már rendeltem növényt, meg halat is, lámpát is így. És olyan is volt, hogy a halra 1 hónapot vártam, mert nem hozták a nagykerből elsőre, szóval azt kihagyták.. de addig baxtattam az eladót a boltban heti 1x bementem megkérdezni, hogy megjöttek e már a halaim, hogy a végén csak megjöttek :)
2011. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!