Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyjából mennyibe kerül egy...

Nagyjából mennyibe kerül egy tengeri akvárium? BŐvebben lent.

Figyelt kérdés

A halakon kívűl, hiszen nem egy árban vannak.

Kb 100x50 cm-es akváriumban gondolkodtam.

Mindennel együtt mennyibe kerül? ( ami az akváriumba szükséges a halakon kívűl :D )

bocsi jobban nem tudtam megfogalmazni rendesen


2011. jan. 23. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
100×50-es akváriumba nem tudod rakni őket, mert nem marad meg benne a víz, kifolyik.Mivel nincs meg a 3. oldala.
2011. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tényleg bocsi :D

100 l-es akkor :D

2011. jan. 23. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
elég drága.nálunk(Szlovákia)Kb.200-250 euro -54-68 ezer ft.Gyonyoruek a tengeri halak,de a húzós ár miatt nem nagyon érdemes venni,kivéve ha bele vagy bolondulva. :)
2011. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]



Itt találhatók szettek.Elég húzós árral szerintem.

2011. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Platypus ***** válasza:
100 literes nagyon kicsi első tengeri akváriumnak. Ebben a műfajban sokkal könnyebb kritikus hibát véteni, mint az édesvíziben, a nagy űrtartalom ebből valamennyit kompenzál.
2011. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson komplett szettet venni, semmi értelme. Ugyanannyi pénzből, amibe ezek kerülnek már egy sokkal nagyobb kőkorallos akváriumot is ki lehet hozni.

Az ár nagyban függ attól, hogy miket szeretnél tartani:

csak halakat

halakt és korallokat

lágykorallokat

lps vagy sps kőkorallokat.

Először ezeknek kell utána nézned, aztán kitalálni, hogy mit is szeretnél. Előre megsúgom, ha még most csak halakat szeretnél, akkor is idő kérdése és sps kőkorallokat akarsz majd tartani, úgyhogy már az elején érdemes jobb technikába beruházni. Olyan 2-3000Ft-os literárral szerintem számolhatsz, és erre jönnek még az élőlények.

2011. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 symmer ***** válasza:
100 l est nem érdemes tengeribe fér bele egy bóhoc hal sőt az se tengeri 400 l ernél kezdődik ha szépet akarsz
2011. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


A 100 liter kezdőnek valóban pici.

2011. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!