Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora a legkisebb akvárium...

Mekkora a legkisebb akvárium ami jó 2 tengeri csikóhalnak?

Figyelt kérdés
Utána jártam, de 240-300 literes és e feletti akváriumok vanak. Nekem az nagyon nagy, óriási:)és persze nagyon drága.
2008. ápr. 26. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
a víz nagyon drága bele.
2008. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. 2 tengeri csikóhalat ne tarts ha már tengeri akváriumot akarsz akk ne csak 2 darab csikóhalad legyen

2. a 240-300 literes is kicsi, gondolj csak bele, hogy az milyen kicsi a nagy szinte határtalan tengerhez képest

3. sztem nem vagy tapasztalt akvarista szóval hacsak nem akarod, hogy nagyon gyorsan elpusztuljanak a halak nem kéne ilyen fajtával kezdened, sőt a tengeri akváriumot sem javaslom kezdésnek... amihez nemértesz ne kezd rögtön azzal a tanulást h ártatlan állatok életével játszol, kezdésnek vmi édesvízi, igénytelen fajt javaslok

4. de ha hajthatatlan vagy és csikóhalat akarsz kérd ki egy tapasztalt akvarista tanácsát de ő is le fog beszélni (hacsak nem egy olyat fogsz ki aki kihasználja tapasztalatlanságod és rádsózza a halat, mert nagyon jól tudja h pár hét múlva kipusztulnak és megint mész hozzá venni halat)

szóval szerintem mindenképp ha ilyen fajtát akarsz egy olyan 180 literessel kezd ami legyen min. 80 centi mély (ha falhoz rakod akk a fal és a közéd eső rész vagy egyszerűbben: az alsó téglalapnak a rövidebb oldala)

én kezdésnek valami guppit, neonhalat vagy hasonló viszonylag kis igényű édesvízit javasolnék...


És most jön a poén: nem vok se tapasztalt akvarista se kezdő akvarista...sőt halam sincs de értek az akváriumokhoz, mert szeretnék majd, csak én guppikat (imááádom őket)

2008. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Első hozzászólóhoz szólva: nem a a víz a drága! Egyáltalán nem! És ne haragudj, de a hozzászólásodból 1 kezdőnek az tükrözödik vissza h 1 tengeri akvárium csak tengeri vízből áll!
2008. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!