Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pesten melyik plázában van a...

Pesten melyik plázában van a nagyobb állatkereskedés?

Figyelt kérdés

Növényeket szeretnék venni. Esetleg ajánlhattok is, hogy melyik pláza állatkereskedésében vannak szép növények.

Jávai mohát is szeretnék venni többek között, de itt ahol lakom azt mondták, hogy csak tavasszal lesz.


2011. febr. 3. 20:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

hm, hát ez igen érdekes történet. Még jó, hogy kiírtam a kérdést.

Egyébként a jávai mohán kívül van még valami ilyesfajta növény, ami "rátapad"/telepszik a vasfára? Igazából a tetejére szeretném tenni, azt azért nem akarom, hogy benője az egész fát!

2011. febr. 3. 22:50
 12/14 Platypus ***** válasza:

Karácsony moha, forrásmoha, Monosolenium májmoha(ez elég ritka, nekem a kedvencem) Riccia(ez nem tapad, kötözni kell, de megéri mert látványos) Microsorum páfrány, Bolbitis páfrány, Anubias 'petite'.

A mohákat időnként nyírni kell, hogy megőrizzék a formájukat, így megakadályozhatod azt is, hogy odanőjön, ahova nem kell.

2011. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen!! És ezek közül ugye van amelyik kapható ilyenkor télen is? :D
2011. febr. 3. 23:04
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam a Europarkban lévő Alpho-zooban... Lehet, hogy azóta fejlődtek, de a nővényeknek a nevük sem volt kiírva és drágák is voltak.

Ha már Buda, akkor írj egy mail a Békás-halas.hu-nak. Egy héten belül szoktak hozni mohát.

2011. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!