Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Már megint? Nagy a hasuk.

Már megint? Nagy a hasuk.

Figyelt kérdés
Adtam ma a halaimnak egy algatablettát. Egy egészet. Rávetették magukat, eszegették, kergetőztek. Most meg ránézek a guppijaimra (3 db) hát a nősténynek hatalmas a hasa, a két hímnek se semmi. A többi halamé normális. Ezt nem értem, azért annyi sok nem volt az a tabletta. Egészbe lenyelni meg gondolom nem tudja, meg a többiek is edtek belőle nem csak ők. Mi lehet a baj? Múlt héten volt nekik 1 hét koplalás, az szintén túletetés miatt volt, baleset volt.
2011. febr. 4. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagyok benne biztos, hogy baj, ha jól belakmároznak. Nem hallottam még halaknál kóros elhízásról.
2011. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gfero ***** válasza:
100%
szerinted ha te egy hét koplalás után telezabálod magad nagy lesz a hasad?a túletetés miatt meg fogod ölni az őszes halaidat és a vizet is megmérgezed .minden nap adjál nekik enni de nagyon keveset.1 héten 1 nap koplaló napot tarthatsz de ne többet..
2011. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
van minden héten 1 koplalónap. nekem nem az volt a kérdésem, hogy megölöm-e a halaim, hanem, hogy ennyi kis tablettától lehet-e nagy a hasuk...
2011. febr. 4. 16:59
 4/9 Platypus ***** válasza:
Ha azt az egy kis tablettát az a néhány hal falta fel, mert nekik jobban ízlett, akkor igen. Ráadásul ezek a tabletták megdagadnak a vízben. Érdemesebb lenne egy kis vízben megduzzasztani, és csak azután bedobni a halaknak.
2011. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szuper. rendben, akkor guppiknak ismét koplalás? 1 hét? és mégis hogyan adjak a többinek, nekik meg ne?
2011. febr. 4. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
A guppikat addig külön kéne raknod, és mindenkinek jobb lesz.
2011. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nem tudom
2011. febr. 4. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, egy hét után nehogy ismét koplalásra fogd őket. Egyszerűen etess keveset. Add szétszórva a kaját, ne egy kupacba.
2011. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem először volt 2 lány 1 fiú guppim és ahogy megetettem őket megnőtt a hasuk mindig attól féltem kipukkadnak de a neonoknak is meg nő a hasuk főleg a fiúknak!! =)
2011. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!