Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem tudom, mi történhetett!...

Nem tudom, mi történhetett! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két napra elutaztam,és a halacskámat a szomszéd kisfiúra bíztam.Már tudom,hogy nagy hiba volt,mert szüneteltette az etetését és már elég régóta nem mozdul.Szerintetek meghalt?Vagy van esély,hogy nem?
2011. febr. 6. 20:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Milyen halról van szó?Mekkora helyen van? Hány fokos a víz?
2011. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 gfero ***** válasza:
egy hal 2 nap alatt nem tud éhen dögleni .a szűrés meg a fűtő nem volt kikapcsolva ?
2011. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Aranyhal,a víz 20 fokos és az ágyam mellett tartottam...de mikor hazaértem,az ablak alá tette át a kisgyerek.
2011. febr. 6. 20:48
 4/20 A kérdező kommentje:
nem tudom,mit csinált szegénnyel,én nem kapcsoltam ki semmit. : ((
2011. febr. 6. 20:50
 5/20 gfero ***** válasza:
lehet hogy megetette valami finom sütivel
2011. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Na várj. Ha aranyhalról van szó, és a kisfiú áttette az ablak alá, akkor maximum 10 literes akváriumról lehet szó. Abban pedig nem csoda, hogy megdöglött, nem a kisfiú a hibás, te ölted meg...
2011. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Platypus ***** válasza:
100%
Ha egy kisgyerek át tudta tenni az ablak alá, ott komoly gond van, mert aranyhalat 100 liter alatt nem szabad tartani. Mekkora akvárium, milyen felszerelésekkel?
2011. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Gondolom ha 100 literesben van, akkor sem gurulós állványon :)
2011. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 gfero ***** válasza:
az is lehetséges hogy az 5 literes gömbakváriumba túl erős volt a szűrőnek a sodrása vagy a levegőztető,porlasztó túl erősen ment és véletlenül kidobta az aranyhalat.
2011. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ó,én vagyok a hibás.Nem vagyok valami nagy halszakértő,egyik ismerősömtől kaptam.És ő se valami nagy halszakértő.Akkor ezek szerint nincs esély...
2011. febr. 6. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!