Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ugye nem fognak éhenhalni?

Ugye nem fognak éhenhalni?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb, 100 literes akváriumom, csak mollyk vannak benne, meg néhány növény.

A nyűgöm az az, hogy nyáron el kell mennem. Kb. 10 napra lennék távol. Ki bírják ennyi ideig etetés nélkül?


2011. febr. 14. 22:53
1 2 3
 1/21 gfero ***** válasza:
66%
vegyél egy önetetőt vagy kérjél meg valakit hogy etesse őket .a 10 nap elég sók
2011. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is kérj meg valakit, hogy etesse! Egy rokonod/közeli barátod, vagy a szomszéd ha vagytok olyan jó viszonban, hogy rá mered bízni, biztos megteszi neked! (esetleg hozol neki valami szuvenírt :D) Amúgy a nyár még elég messze van, addig elég sok minden történhet még.
2011. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem birtak, kb 4 hetig hetente csak 2-3 alkalommal kaptak kajat es semmi bajuk nem lett. A termeszetben sem kapnak surubben.
2011. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

csak van egy jó barátod, akire rábízhatod a lakáskulcsodat és a halaid :D


a malacomat nálunk mindig a szomszéd csaj eteti, van hogy felviszem hozzá, de már volt rá példa, h kulcsot adtam, mert több napra mentünk el, és jó volt, h valaki ránézett a lakásra, valamint nem nála büdösödött a kis disznó, azt meg mégsem kérhetem, h takarítsa ki :D

2011. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 gfero ***** válasza:
42%
ha heti 2-3 alkalommal vagy nap etetted az nem 10 nap ha jól számolok
2011. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Platypus ***** válasza:
59%
Ha jó kondiban vannak, 10 nap meg se kottyan nekik. Előtte egy picit hizlald őket, és jó lesz. Inkább éhezzenek egy kicsit, mint hogy egy tapasztalatlan ismerős túletesse őket("olyan éhesnek tűntek"), romlani kezdjen a vized, és belepusztuljanak.
2011. febr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Inkább a mennyiséget akartam kihangsúlyozni. 28 nap alatt 10-12 alkalom.
2011. febr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én sem javaslom, hogy másra bízd, 10 nap nem idő a halaknál. A mollyk ráadásul algáznak is, tehát lesz mit csipegetniük. Félelmetes amúgy csak úgy otthagyni őket, én is mindig ideges vagyok, de soha nem volt még probléma. Ellenben másra bízással már igen.
2011. febr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem fognak, max 1db, de akkor a többi jóllakik :/


Egyébként ne aggódj. Én is voltam már nyaralni, és nem halt meg senki.

2011. febr. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Frontosa ***** válasza:
59%

Nem fognak éhenhalni, ne aggódj.

Nekem eddig 6 hét a rekordom, mármint egy épp forgató nőstény Delfinsügér ennyi ideig egy falatot sem evett. Aztán megéhezett, kiköpte a kicsiket és ment minden a normális kerékvágásban. =)

Szóval van bennük tartalék bőven.

Üdv,

2011. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!