Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kiskori traumát hogyan lehetne...

Kiskori traumát hogyan lehetne leküzdeni? (halaktól)

Figyelt kérdés
IIIIrtózom a halaktól. Ha látom, hogy benne vannnak a tóban, nem megyek be . Ez onnan ered, hogy 7-8 évesen volt akváriumom. Tele volt csigákkal , nem volt letakarva, és máig nem érte, de kimásztak a csigág, és ellepték a szobámat. A plüsseimen CSIGÁK voltak. Az egyik halam, meg megharapott :S Hogy tudnám leküzdeni? xD
2011. febr. 26. 20:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha már vicces kedvedben vagy és direkt hülyeséget kérdezel, ne tegyél ikszdét a végére, mert senki nem fogja bevenni :) Amúgy kaphattál volna hasznos válaszokat :)
2011. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A hal nem tud harapni. Főleg az akváriumi :)


Ezek után hogyhogy nem a csigáktól félsz?

Amúgy minden félelmet úgy lehet leküzdeni, hogy szándékosan szembesíted magad félelmed tárgyával. Tehát erőt veszel magadon, és megfogsz egy halat. Igyekszel felfogni, hogy tök ártalmatlan. A csiga is.

2011. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ami írtam az igaz. de komolyan nem értme, hogy az akváriumtól hogy a francba másztak métereket a csigák. alapból viziek voltak, és lassúak is. Nem nagyon értem
2011. febr. 26. 20:23
 4/23 A kérdező kommentje:
nem tudom, a kígyókat, a pókokat is merem kezembe fogni, járok állatkerti táborba, de abba a vízbe, amibe ilyen 3-4 cm-s halak voltak, nem mertem belenyúlni
2011. febr. 26. 20:24
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Úgy drágám,hogy álmodtad.A vizicsiga nem mászik ki az akváriumból és főleg nem tömegesen.

A díszhal meg nem harap.

További szép estét

2011. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
te csak szimplán hülye vagy.
2011. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Nekem kiskoromban kimásztak a bakancsaim a szekrényből. Tele volt velük a szoba.

Azóta nem merek bemenni a szekrénybe.

2011. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De ez akkor is megtörtént. Ha megint jött valami szellemes kedvű úriember, vagy bárki, nem nem szívtam semmit.
2011. febr. 26. 20:31
 9/23 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy csak a bátyám szivatott meg? ...
2011. febr. 26. 20:34
 10/23 Platypus ***** válasza:
100%
Egy almacsiga simán elkóborol az akváriumból, ha már olyan rossz a vízminőség, hogy elege lesz. De a nedves, sötét sarkok felé fog mászni, nem fel a száraz plüssökre. Szerintem a bátyádtól kérdezd, hogy történhetett. A problémával meg pszichomókushoz hasznosabb fordulni, az ért a fóbiákhoz, nem az akvarista.
2011. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!