Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kiskori traumát hogyan lehetne...

Kiskori traumát hogyan lehetne leküzdeni? (halaktól)

Figyelt kérdés
IIIIrtózom a halaktól. Ha látom, hogy benne vannnak a tóban, nem megyek be . Ez onnan ered, hogy 7-8 évesen volt akváriumom. Tele volt csigákkal , nem volt letakarva, és máig nem érte, de kimásztak a csigág, és ellepték a szobámat. A plüsseimen CSIGÁK voltak. Az egyik halam, meg megharapott :S Hogy tudnám leküzdeni? xD
2011. febr. 26. 20:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Inkább menj egy pszichológushoz az segít, mivel ez egy oltári nagy fäszság .... -.-"
2011. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%
Engem is megharapnak a halak (afrikai sügér), de nem fáj és nem azért harap meg, mert meg akar enni, csak kajának nézi az ujjam...a teknősöm is megharapott múltkor, na az fájt, 5 percig nem engedte el, ha megmozdítottam az ujjam azonnal jobban szorította. Aztán szép kis véraláfutás lett az ujjamon és 3 napig érzékeny volt...mégis megfogom és ugyanúgy etetem kézből. Szerintem is pszichológus...egyébként nem tudom elképzelni, hogy fóbiád legyen ettől...csak bebeszéled magadnak, vagy csak szimplán szórakozol. Anyum is 5 éves korában összeszedett kint egy nagy vödör csigát aztán bent felejtette a konyhában és reggelre szétmásztak...mamámnak mégse lett fóbiája és az mégis csak a konyha volt...
2011. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Vegyél egy 70 literes akváriumszettet, aminek van teteje.

Tegyél bele 8db neonhalat és 6db amanda lazacot.

Ezek ha benyúlsz, elmenekülnek. Jobban félnek tőled, mint te tőlük. Eszükbe sincs odajönni.


És 2db almacsigát, akik a zárt akváriumból nem fognak meglógni.


Ha így néha benyúlkálsz a vízbe pl szűrőt tisztítani és eleinte mondjuk gumikesztyűben csinálod, később meg már sima kézzel, akkor rá fogsz jönni, hogy nincs mitől félned.


Minden para úgy működik, hogy amitől félsz, ahhoz szoktatni kell magad szép lassan.

Így eltelik mondjuk fél év, ezalatt lassan hozzászoksz, és akkor már nem is fogod érteni, hogy mitől féltél előtte.

2011. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 gfero ***** válasza:
100%
hát egyes emberekbe csalódtam pláné murrban hogy át akarod verni a tisztelt kérdezőt a csigák ha nincsenek jól táplálva sók fehérjével,hússal igenis ki szoktak mászni éjjel és azért másznak az ágyba mert ott érzik a kaját meg a meleget .és ha nagyon éhesek és csapatostól másznak ki akkor nagyon vérengzők tudnak lenni és megtámadnak.úgy hogy nagyon le kell fedni az akváriumot mert még az üveglapot is fel tudják emelni.a másik dolog a múltkor mutatták a tv-ben hogy valakik az akváriumból kidobták a csigákat egy tóba azok meg megtámadtak egy embert de nagy szerencséje volt csak az egyik kezét marták le mert ki tudott szaladni.tehát igenis nagyon oda kel figyelni rájuk mert amikor legjobban alszol meg tudnak támadni ez bizonyított
2011. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mutasd azt a videót, mer nem hiszem el.
2011. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
igaza van gferonak én is láttam azt a filmet effektív a vállától lerágták a kezét a csigák 1 percen belül és felfalták
2011. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Az akváriumi almacsiga????Lerágta??? A karját???? És közben videózták???? Remek!!!
2011. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDD
2011. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 gfero ***** válasza:
23.01-nek gondolkozz már a kamerás beakart menni de annyi csiga volt a vízpart mentén hogy csak úgy pezsgett a víz ami tele volt vérrel és amikor a kamerás sietni akart hogy szerencsétlen embert kihúzza őt megtámadták valami húsevő halak és fejvesztve menekült ki a vízből.te mit tudtál volna csinálni? ez az egész a balatonon volt
2011. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Balatonban? :O Akkor akik ez olvassák nem mennek a Balatonra nyaralni. A turisták száma 20%-kal csökkenni fog
2011. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!