Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » :( ( Nagyon rosszúl cselekedte...

:( ( Nagyon rosszúl cselekedtem ugye? :( (

Figyelt kérdés
A csigaevőm víz hólyag gyulladása volt!És már nagyon szenvedett úszni alig tudott!És én lehúztam a wc-én! Nagyon rossz érzés!
2011. jún. 19. 22:22
1 2
 11/15 Salx Narval ***** válasza:
Lehet, hogy kegyetlennek tűnik, de a leggyorsabb halál ekkora halaknál, ha valami keményhez vágod, tiszta erőből pl betonjárda.Természetesen ezt csak az csinálja, akinek megvan a kellő bátorsága és határozottsága, mert egy gyenge dobás nem biztos, hogy azonnal megöli.Durva dolog ez, de jobb mintha a saját gyengeségünk miatt, hagyjuk megfulladni, vagy napokig kínlódva az akváriumban elpusztulni.
2011. jún. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
sajnalom szegenyt,ha meg van ojanfajta halad ves nehany pillantast rajuk,mert lehet hogy azok is elkaptak,csinalj 30%-os vizcseret hatente ha latod,h a tobbi halad is furin viselkedik :(
2011. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nemigaz hogy nem tudtál volna fogni egy befőttesüveget, mélyhűtőberakni, teljesen tömbre fagyasztani, aztán kicsit kiolvasztani, hogy jeges legyen a víz, oda beraktad volna, 1 pillanat alatt meghalt volna!! Most meg lehet hogy még mindíg a csatornában úszkál betegen!!
2011. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A többi halam nem beted nem csinálják azt! :( Tudom! :(((((
2011. jún. 20. 12:51
 15/15 anonim válasza:
0%

Isten meg bocsát. Látod meg is bocsáltottam.:)

Amúgy fel kellet volna gyújtani, az úgy izgisebb nem?:D

Meg még néhány boszorkányt, az mehetett volna a máglya rakás.

2011. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!