Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek kegyetlen vagyok?

Szerintetek kegyetlen vagyok?

Figyelt kérdés
Meghalt az egyik zebra dánióm és én odaadtam a macskámnak.Gondoltam csak jobb mintha a szemetesben vagy a csatornában végezné.
2011. jún. 28. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
100%
istenem ilyen hülye embereket. x'dd basszus ez csak egy hal! -.-" nekem is vannak halaim de nem sírok h ha egy is elpusztulna.. amúgy meg ti szerelmesek vagytok a halaitokba? :'DD jól tetted azt amit csináltál hiszen ez az élet gyengébbek kedvéért a valóság. egy állat kimul élelmet biztos a következőnek és így tovább. a nagy probléma meg az h egy halat nem lehet megsiratni míg egy macskát igen. tapasztaltam személyesen nem egyszer nem kétszer és még ma is. akkor gondoljátzok végig mégegyszer h egy hal vagy egy macska? nem lesz nehéz a válasz. :D
2011. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
100%
A hal betegségét nem kapja el egy emlős állat.
2011. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
37%
Legközelebb süsd meg és edd meg te magas hőfokon elpusztulnak a baktériumok és a vírusok is
2011. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Én is szeretem a halakat. Tartani is, meg enni is. :) De már ha tartom őket, és elpusztul 1, biztos nem fogom a kertben elásni! A természetben is van egyfajta körforgás. Legközelebb i nyugodtan odaadhatod a macseknak. Ne foglalkozz az olyan hozzászólásokkal, hogy ha meghalnál, odaadnának a cápának... Ahogyan előttem is írták már, sírkövet ne csináltassak neki? A kereskedésekben a szállítás során is rengeteg hal elpusztul. Szerinted azokat is eltemetik?
2011. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a halakat megenni (nem a díszhalakat).Mindegy legközelebb is odaadom a macskának vagy a teknősnek.Általában úgy is lehúzzák a WC-n az mitől jobb?Régen mindig a kukában vagy a WC-ben végezte.Eddig még csak két halat temettem el.Az, hogy az embereket hozzák fel példának meg tiszta hülyeség.
2011. jún. 28. 17:03
 56/77 anonim ***** válasza:
46%

Nem írok semmi "szidást" de elmondom hogy nem hiszem hogy ez volt a legjobb döntés.

Ha nekem elpusztul egy állatom akkor ezt csinálom:

Rendet Beleteszem az állatot egy dobozba.Felszabadítok egy asztalt itthon és 1 hétig gyászolom,gyertyákat gyújtok és imádkozok minden este 1 héten át.Utána pedig elmegyek egy közeli kisállattemetőbe és eltemetem.És egy hónapba egyszer viszek virágot a sírjukra.(persze ha szülinap,névnap van akkor 2x,3x is kimegyek hozzájuk.).Ez így volt minden állatomnál..A haltól a nyúlig mindegyikkel.Nagyon szerettem/szeretem a kisállataimat és szerintem megérdemlik a tiszteletet még a haláluk után is.

2011. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 Salx Narval ***** válasza:
67%
Hát azért nem teljesen veszélytelen a dolog, a tuberkolózist, ami kóros lesoványodással jár, még az embert is megfertőzheti és sajnos elég gyakori halbetegség.Én nem adnám más állatnak a halamat, főleg ha betegségben pusztult el.Ettől még , hogy te megtetted, nem vagy kegyetlen emberke.:D
2011. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 A kérdező kommentje:
ma 17:08Te komolyan mondtad vagy csak viccelsz?
2011. jún. 28. 17:14
 59/77 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem el nincs jobb dolgotok ennél hogy 6 oldalon keresztül azon vitatkoztok hogy kegyetlen e vagy nem, szentem nem az, ez az élet rendje.ezen kívűl van már pár új kérdés is lehetne azokkal is foglalkozni.
2011. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
38%

17.08 vagyok

Miért vicceltem volna??

2011. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!