Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kegyetlen kutyagyilkosnak...

Egy kegyetlen kutyagyilkosnak mi a méltó büntetés?

Figyelt kérdés

Fényképpel, lakcímmel:

[link]


2010. júl. 26. 12:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudatni szeretném Veled, hogy elolvastam,és én SEM megyek el mellette szó nélkül.
2010. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
A r*hadt mocskos állat!!Az ő fejét kellett volna szétverni!!!Ha ott vagyok...Keresztapám rottweilerét engedném rá!!:'(Szegény,drága kutyus...Az ilyen nem ember,még patkány se!!!
2010. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Börtön életfogytiglanig. Bünőző, az ilyen emberbe nincs semmi szeretett és nem méltó rá ,hogy szeressék az emberek. Egy ártatlan kuty kellet az ő embertelen hülyeségéért meghaljon
2010. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
57%
Remélem, a megfelelő emberek látni fogják ezt az üzenetet. Én is az erőszakban hiszek, ha már más eszköz nincs.
2010. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Fogjanak össze a társasház lakói és pereljék be.

És folyamatosan terheljék a lelkét beszólásokkal.

2010. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
18%
Ebbe az a röhej, hogy aki megöl egy kutyát az több évig ül a börtönben, aki meg embert öl az kap pár évet és jöhet ki ez azért röhej...
2010. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
7%
Na pont ezért utálom a hülye állatbarátokat. Gondolkodni kéne, ha már állítólag emberek vagyunk és intelligensek. Mégis ki nem látja előre, hogyha meglincselik, akkor majd nem őt fogják börtönbe zárni?! Nem lett volna szabad megverni, így királyul felmentették a büntetés alól. Ennyit erről, lehet csorgatni a nyálat igazságos büntetés után, remekül elcseszték a kedves ottlévők.
2010. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Fel kell hívni minden ilyen esetre a törvényhozók figyelmét, mennyire nincs elrettentő ereje az általuk összetákolt törvénynek. Egy ilyen agresszív, lélektelen baromnál csak kérdés, hogy legközelebb emberrel teszi-e meg és mikor. Erre fejlettebb országokban már régen rájöttek.
2010. júl. 26. 13:08
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is életfogytiglant adnék neki. Ott rohadjon meg a börtönben. Ha ott lettem volna, úgy szétverem ezt a rohadt g.ci embert...
2010. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanazt tenném vele, amit ő a kutyussal. A börtönben túl kényelmes élete lenne.
2010. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!