Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek kell egy 4l...

Szerintetek kell egy 4l akváriumba levegőztető vagy szűrő?

Figyelt kérdés
Az akvárium gömb alakú,4l-es,egy élő növény van benne és egy aranyhal,de a halam elég sokszor fenn van a vízen és ilyen kopogó csobbanó hangot ad ki ,ez természetes?
2011. júl. 25. 17:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
81%
2 évig éltek...kár, hogy egy aranyhalnak 15-20 évig is kellene élnie...meg kár, hogy 2-nek már 150 liter kell...de persze, osztogass te is szarabbnál szarabb tanácsokat. Gratulálok az ilyeneknek.
2011. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
12%
nem mindenki tud több tíz ezret költeni akváriumra.Főleg hogy ajándékba kaptam.
2011. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz rá szánni pénzt, nem kell halat tartani. Ha nem tudod neki megteremteni a megfelelő körülményeket, akkor el kell adni, elajándékozni vagy visszavinni a kereskedésbe. Akkor is ha ajándékba kaptad, az nem kifogás. És egy 30-40 literes akváriumot lehet már kapni használtan 1-2 ezer ft-ért. Szűrő bele használtan szintén 2-3 ezer. Én a 35 literes akváriumomat kb. 10ezerből raktam össze, úgy, hogy a halak 5400 ft-ba kerültek. Persze ebbe sok ingyen dolog is volt, de ha ügyes vagy akkor össze lehet mindent szedni...
2011. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát persze ez mind-mind csak kifogás és mentegetőzés.Fillérekért lehet használt akváriumokat venni és kis méretű halakat is lehet tartani.Minden esetre sokat tanultam, kár, hogy felénk nem árulnak 1-2 évig élő kifejezetten kis növésű 10 literes akváriumba való aranyhalat.:D Neked is gratulálok az elért sikereidhez, kezet foghatsz a kérdezővel.
2011. júl. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim ***** válasza:
100%
Istenem nekem nagyon FAKE-nek tűnik. szerintem egyszerűen szórakozik velünk. ez nevetséges, komolyan mondom,hogy ennyi válasz után nem tudja felfogni. Mi meg sajnos megesszük. Mint egy feldühödött orrszarvú csorda dobáljuk feleslegesen a válaszokat. Sajnos éretlen bármiféle állattartásra, mi úgy tűnik nem tudunk rajta segíteni szóval cselekedettel meg pláne. Ez most valószínűleg egy vagy több szerencsétlen áldozattal (hal) fog járni.
2011. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 fütyicukor válasza:
hol laksz borsodba cigány???,
2013. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!