Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek kell egy 4l...

Szerintetek kell egy 4l akváriumba levegőztető vagy szűrő?

Figyelt kérdés
Az akvárium gömb alakú,4l-es,egy élő növény van benne és egy aranyhal,de a halam elég sokszor fenn van a vízen és ilyen kopogó csobbanó hangot ad ki ,ez természetes?
2011. júl. 25. 17:50
 31/96 anonim ***** válasza:
Elnézést, de ennyi válaszból szerintem már meg kellett volna értened... Vagy most mire vársz, hogy valaki azt mondja neked, hogy "igen, ez a törvény szerint is állatkínzás, de azért nyugodtan csináld", hogy tiszta legyen a lelkiismereted?
2011. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:
32%
lány vagy és 12 éves ugye? azoknak van ennyi esze...
2011. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 A kérdező kommentje:
A halat a nagybácsim tavából vettük ja és falun lakok és itt nem nagyon van ugy hogy hip hop le ugrok az üzletbe
2011. júl. 25. 18:16
 34/96 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem szórakozik, mert egy 12 éves lánynak (a rossz fajtából =P) messzemenőleg több az esze. =)
2011. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 Platypus ***** válasza:
80%

Ha nem teszel semmit ezek után, akkor állatkínzó vagy. Eddig bedőltél egy boltos hazugságainak, de most már elegen írták le és mutattak neked hiteles forrásokat, hogy is lenne jó a haladnak. Egy dolog tudatlanságból szenvedést okozni egy állatnak, ezt szinte minden kezdő akvarista elköveti. És egy teljesen más dolog folytatni ugyanúgy, miután tudod, hogy amit teszel az eredendően hibás. Megoldást is javasoltam neked, csak döntened kell. Vagy a haltól kell megválnod, vagy egy 100 literes akváriumot venni teljes felszereléssel. Az utóbbi több 10ezer forint.


A boltos meg megérdemelné hogy nyilvános szégyenfalra kerüljön, ha ilyet javasolt neked. Kaptál blokkot a vásárlásodról? Mert az alapján akár fel is lehetne jelenteni.

2011. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 A kérdező kommentje:
igen lány vagyok 13 (anugy kösz)
2011. júl. 25. 18:18
 37/96 anonim ***** válasza:
58%

"Nem vagyok kinzó "


Ezt ki állapította meg? Te, saját magadról?

Mit kellene tennie a halnak, hogy elhidd, hogy épp halálra kínzod?

Nyávogni? Vagy adjon be panaszt írásban?


Ez, 50.000 Ft-os pénz büntetéstől, 2 évig terjedő szabadságvesztéssel bűntethető, tehát jobb, ha inkább csendesen meghúzod magad.

És ez nem egy szubjektív dolog, mint hogy "nem vagyok kínzó", ez tény.

Meghatározottak a tartási körülmények, amitől fényévekte vagy.

Kb. 7 ponton szeged meg az állatvédelmi törvényt, szóval hivatalosan is az vagy.

2011. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 Salx Narval ***** válasza:
Azt hiszem reménytelen eset vagy, ha viszont kisgyerek, akkor,szólj apának, hogy olvassa el amit linkeltünk, ő bizonyára értelmezni tudja.
2011. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 A kérdező kommentje:
A városba csak 2 hét mulva tudok menni adig hová tegyem a halat?
2011. júl. 25. 18:19
 40/96 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járna ha ez a kérdés gyorsan eltűnne!
2011. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!