Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek kell egy 4l...

Szerintetek kell egy 4l akváriumba levegőztető vagy szűrő?

Figyelt kérdés
Az akvárium gömb alakú,4l-es,egy élő növény van benne és egy aranyhal,de a halam elég sokszor fenn van a vízen és ilyen kopogó csobbanó hangot ad ki ,ez természetes?
2011. júl. 25. 17:50
 81/96 anonim ***** válasza:

SAJÁT MAGAD HAZUDTOLOD MEG!!!


A kérdező kommentje:

én nem szeretnék bele levegőztetőt tenni ......mert ez az akvárium csak 4l-es ,jaj és szerintetek kicseréljem a vizet benne mert a hal kaja el homályosította , ja és az baj ha a halacskám sokat fenn van a víz tetején és furi hangot ad ki :-S


A komment megírásának időpontja: ma 17:56


AKKOR MOST MI VAN???


Röhejes vagy b.szki. 13 éves létedre nem tudom hogy lehetsz ilyen nehéz felfogású szerencsétlen. Ennyi idősen kellene már egy kis eszednek lenni...de látom nem sok szorult beléd. Csak szerencsétlen ártatlan halat sajnálom. Na meg téged is, amiért ilyen szánalmas értetlen vagy és nem fogod fel, hogy amit csinálsz, az BRUTÁLIS KÍNZÁS!!!

2011. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
100%
Jah ezzel azt akartam mondani (aki esetleg nem olvasná végig), hogy először még homályos volt a víz, most már olyan tiszta, hogy inni lehetne belőle? LOL :D Persze kristály tiszta...tele van halszarral, kajamaradékkal (egy szemnek nem szabadna ottmaradni ha normálisan etetnél és nem szeméttel), ammóniával, nitrittel, nitráttal és mindenféle káros vegyülettel. Csoda, hogy él még szerencsétlen egyáltalán...
2011. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 Falun ***** válasza:
84%

NE tarts így halat, vegyél egy nagyobb aksit és abban tarts!


a mostani haladat ha még él akkor nyugodtan engedd vissza a tóba, ha jól olvastam onnan jött!

ott nagyon jól fogja magát érezni.


A gömbaksiba tegyél földet és ültess bele egy kaktuszt!

Nagyon jól fog mutatni!

A kaktusz is jól jár és az aranyhal is életben marad!

♥ ♥ ♥ ♥

Mindenki boldog, nagyszerű!

Cselekedj már holnap!!!!!

2011. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 A kérdező kommentje:
Na olvastam cikkeket az interneten a halakról ahogy azt javasoltátok és olyat is olvastam , hogy szívókával lehet a vízbe oxigént juttatni,ez igaz?
2011. júl. 26. 08:23
 85/96 anonim ***** válasza:
léci ne kínozz minket és a halat!Nem hiszem el hogy 50 db válaszból már nem tudod eldönteni hogy mi helyes és mi nem!...Drága csillagom az aranyhal nem kis méretű akváriumba való,főleg nem gömbbe!!!!....ne gyere azzal hogy mivel lehet oxigént termelni a vízbe.....mondom a halat vidd vissza vagy egy nagy akvárium!...ENNYI! ...gondolj bele milyen rossz lehet a halnak,ha még növény is van benne akkor aztán meg főleg nem tud még csak megfordulni se benne!!!
2011. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
Te választ vártál és rengetegen válaszoltak de te nem érted hogy meg fog dögleni? Ha ennyire szereted akkor vegyél neki egy nagyobb akváriumot
2011. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 A kérdező kommentje:
De ez nem arany hal értsétek már meg
2011. júl. 26. 11:45
 88/96 anonim ***** válasza:
te meg azt értsd meg hogy semmilyen halat nem lehet szűrő vagy legalább levegőztető nélkül tartani!!!!!!!!!!Az most mind1 hogy aranyhal vagy nem akkor is meg fog dögleni ha nincs a vízben oxigén!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Am meg milyen hal?ESETLEG LINK???
2011. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még aranyhal volt, már nem az? TÖK MINDEGY MI, NEM LEHET HALAT TARTANI 4 LITERES GÖMBSZARBAN!!!! És látod, megint magad hazudtolod meg. Hiába kapálózol, állatkínzó vagy a szó szoros értelmében. Főleg, hogy az 50 akárhány válaszból egyet nem fogsz fel, csak azt tudod mondani, hogy buborékokat fúj, meg hogy szívószállal tudsz bejuttatni oxigént, vagy mi...istenem, minek teremtettél ilyen embereket a földre?!?!?!
2011. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
12%
szerintem vegyél egy kb 10 literes téglalap alakú legegyszerűbb akváriumot,amibe már lehet egy szűrőt levegőztetővel tenni és tedd bele a haladat.Nekem is így volt 2 kifejezetten kis fajta aranyhalam és 2 évig éltek az íróasztalomon és nem foglalt sok helyet :)
2011. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!