Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek kell egy 4l...

Szerintetek kell egy 4l akváriumba levegőztető vagy szűrő?

Figyelt kérdés
Az akvárium gömb alakú,4l-es,egy élő növény van benne és egy aranyhal,de a halam elég sokszor fenn van a vízen és ilyen kopogó csobbanó hangot ad ki ,ez természetes?
2011. júl. 25. 17:50
 61/96 anonim ***** válasza:
razbóra, bocsi. =D
2011. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 Salx Narval ***** válasza:
100%
Kislány, ne tarts addig állatokat, ameddig nem tudsz gondoskodni róluk, vagy nincs felnőtt segítséged.Igen, egyenlőre jó lesz a babakád, de a vizet 1 napig pihentesd mielőtt beleteszed a halat, mert a klóros víz is árt neki.Mielőbb vidd vissza a boltba, vagy kérd meg a szüleidet, hogy teremtsenek számára elfogadható körülményeket.4 literben, a nagyi tart uborkát, ez nem halaknak való.
2011. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 A kérdező kommentje:
amugy kösz a sok tanácsot csak én azt hittem hogy veszek akváriumot megy egy élő növényt aztán mosok kavicsot aztán beleteszem az akváriumba .......................és a hall meg kb. 5 évig él , de be kell látnom nem így van.:-S
2011. júl. 25. 18:39
 64/96 A kérdező kommentje:
én az akváriumba ártézi vizet tettem
2011. júl. 25. 18:40
 65/96 anonim ***** válasza:
Ezért kell előre megnézni hogyan is kell az adott állatot tartani, nem utólag törni a fejed és idegeskedni amikor megvan a baj...nem a saját kútfejedből kell találomra gondolkozni, hanem szakkönyveket elolvasni, meg legalább az interneten utánanézni, ha már van...
2011. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 A kérdező kommentje:
de ha bubikat csinál akkor azt mondták hogy boldog
2011. júl. 25. 18:42
 67/96 A kérdező kommentje:
most egy orája csak bubukat csinál
2011. júl. 25. 18:44
 68/96 anonim ***** válasza:

Egy 30 literes akváriumban tarthatsz 1 db. sziámi harcos halat. Ennél kisebb akváriumban nem lehet halat tartani!!!

És a harcoshalnak is kell szűrő, és fűtő!


De hidd el, 100-szor jobban jársz, ha lemondasz a haltartásról. Az a baj, hogy még a hiányosságaid mértékét sem tudod megítélni. Azzal sem vagy tisztában, milyen messze állsz attól, hogy halakat tarthass.

Ilyen hozzáállással, hogy 1 sort nem olvasol az akvariszika lényegéről, összefüggéseiről, tartani kínánt halak igényeiről, stb, max. hullagyárosnak nevezheted magad, nem haltartónak.


Majd egyszer 20 év múlva, ha a felelősség mákszemnyi szikrája feltámad benned, és még mindig érzel magadba ambíciót a halazáshoz, összehozhatsz egy valódi akváriumot, és még vagy 5 év intenzív tanulás után, akár akvarista is lehet belőled.

2011. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 A kérdező kommentje:
oké oké értem akkor kihasználom azt az kis időt Zizikémmel mig meg nem döglik de 1 évet kibírhata
2011. júl. 25. 18:51
 70/96 A kérdező kommentje:
de már egy órája nem ment a víztetejére csak engem néz és bubukat gyárt de amikor a víz tetején van akkor is bubikat gyárt
2011. júl. 25. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!