Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kérem segítsen valaki ha tud....

Mucsi Júlia kérdése:

Kérem segítsen valaki ha tud. Mit csináljak most az akváriumommal?

Figyelt kérdés
Úgy két hete van akink.60l-es.(alap áll.:1 sziámi,1 betta lány,1 guppy fiú,4 guppy lány,2 napfény platty,2 algaevő,2 valami csíkos,2 valami átlátszó gerinces,2 gömdmolly,2 márna,2 neon) úgy kezdődött hogy a két neon hal meghalt. Aztán jött a dara kor, parakillal kezltük. Közbe észre vettem hogy a 4 márna megtépkette a guppynkat (külön tettem őket és kaptak két tesót még hogy 4-en legyenek) darakórból meggyógyultak, aztán olyan fura fehéres színe lett a guppynak amit a márna megtépet azt mondták uszonyrothadás. Kezeltük sera baktopuralmár egyszer. Egy guppi meghalt de csak három nap múlva találtam meg beszorulva. Most meg eltünt a gömbmollym sehol se találom kipakoltam az egészet. És fel vannak puffadva a napfény, a sziámi és a betta halaim. Kicseréltem a vizet lemostem mindent újra adtam nekik sera baktopurt. Közbe az egyik márna is meghalt a másik akiba és elvesztették a színűket, a fekete csíkjaik szűrkék (ők is kaptak gyógyszet mert azt gondoltam nekik is uszony rothadásuk van).
2011. aug. 10. 23:23
1 2 3
 21/21 Salx Narval ***** válasza:
Hát ha gondolod, itt sok hasznos dolgot találsz. [link]
2011. aug. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!