Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen lett?

Szerintetek milyen lett?

2011. aug. 15. 17:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Alakul, de még nagyon messze áll a jótól. A xipho ekkora helyen nem tartható, ráadásul egyedül... Nem szabad.

Sokkal jobb lenne, ha csak 10 neon lenne benne, ők is jobban mutatnának és jobban is éreznék magukat.

Sokkal több növény kellene, a háttér teljesen üres, oda mehetne még anubias, vallisneria, jávai moha, gömbmoha, esetleg hólyagos vízikehely, ezek kevés fény alatt is megmaradnak.

Háttérnek pedig inkább egy fekete fotokartont használj, ez a szemeteszsák remélem csak vicc :)

2011. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
aha ez csak egy pillanatnyi megoldás volt veszek rája fotokartont és lessz még növény és nekem már nem kell töb neon hal elcserélem ezt a xifót egy bettaért
2011. aug. 15. 17:20
 13/23 anonim ***** válasza:
Neked nem kell több neon? Hm. Az nem érdekel, hogy nekik mire van szükségük? Csapathalak, 10 fő alatt nem tarthatóak. Nem érdekel, hogy neked mi tetszik, azt figyeld már, hogy a halaknak mire van szükségük... Ne légy önző.
2011. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
hadd már abba Murr te már annyira tartod a halakat mint egy embert pedig a halak csak egy nyomorult ki lények megérteném ha a kutyára mondanád de te már nevetséges vagy amúgy azért nem kell több neon hal mert nekem volt 10 és a boltos csak beteget adott el nekem 10 már 7-meghalt most haldoklik a 3-madig és hogyha az egész meghal akkor nem kell nekem több neon hal mert már idegesít
2011. aug. 15. 19:46
 15/23 anonim ***** válasza:

Hm... Ha nyomorult kis lények, akkor miért tartod őket?

Szerintem a szeretet az állatok iránt, akár ha csak halakról is van szó, nem nevetséges.

Te pedig, ha kicsit okosabb lennél, akkor nem az eladóra fognád az állataid pusztulását... Te vagy a hülye, nem én. Mindegy, úgy sem lesz nálad hosszú életű hobbi az akvarisztika, ahhoz túl bonyolult és túl sok türelmet igényel.

2011. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyet értek Murral ha nem vagy képes tisztelni ezt a kis ökoszisztémát akkor nem is fogod soha megérteni mi a szeretett az állatok és az élővilág iránt.
2011. aug. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
én szeretem és tiszttelem de nem bálványozom amúgy is ez az akvárium apu é nekem ven egy ékszerteknősöm mindent megadok ami kell neki és szeretgetem ja és megszoktam az ékszerteknőst etetni neon hallal vagy guppival na mit szólsz hozzá murr ha hah ha hahahah
2011. aug. 16. 07:03
 18/23 A kérdező kommentje:
ja és a boltos is bevalotta hogy beteget adott el bocsánatot kért de a pénzt nem láttam
2011. aug. 16. 07:06
 19/23 Platypus ***** válasza:
Egy élőlény alapvető igényeit figyelembe venni nem bálványozás, hanem a minimum kötelességed ha már felelősséget vállaltál egy állatért. És ez mellesleg törvénybe is van foglalva ebben az országban. Teljes mértékben egyetértek Murral, és neked sem ártana egy kicsit elgondolkozni rajta. Ha szép, egészséges, hosszú életű halakat szeretnél, akkor tartsd be az ajánlott létszámot. Ha nem akarod, akkor válassz olyan halat, aminél kisebb a szükséges létszám, pl. guppi. Ha ragaszkodsz a neonhalhoz, akkor nagyobb csapat kell.
2011. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
én nem ragazkodott apunak kellet annyira a neohal és belefogott én guppit és bettát akartam és veszek is bele !!
2011. aug. 16. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!