Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen lett?

Szerintetek milyen lett?

2011. aug. 15. 17:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
amúgy is Szlovákiában élek és akár a tenyeremben is tarthatom a halat vagy egy mustáros üvegben egy aranyhalat szó szerint le se sz@rják az ilyent én ezt betiltanám persze hogy veszek bele neonhalat ha több nem döglik ki csak megakartam várni hogy mennyi hal hal meg mert beteget sikerült vásárolnunk és úgylátszik hogy négy megmaradt és veszek bele akkor még 6 ott csak nem kis mulatság mert nálunk 10 neon hal 8-euró az aszt jelenti hogy 2800ft és mé egy betát tervezek venni én is nagyon szeretem a halakat csak nem tudok egyből venni mert murr úgy akarja én ezért mondtam hogy bálványozza amúgy még neked a tanácsadat nagyon szeretem platypus
2011. aug. 16. 10:03
 22/23 Platypus ***** válasza:
Speciel a Betta és a hím guppi sem fér össze, a Betta meg fogja csipkedni a farkukat. A Betta minden fátyolúszós hallal szemben agresszív.
2011. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
igen :O ezt nem tudtam akkor most választanom kell betta vagy guppi szerinted palytpus meiket válasszam ja és hogy megetettem a teknősömet hallal csak vicceltem nem adok olyan drága kaját neki :D
2011. aug. 16. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!