Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek normálisak? O_O

Ezek normálisak? O_O

Figyelt kérdés

Izé elmentem egy állat kereskedésbe....venni bettát erre mondom kérek egy 30 literes aksit... erre a kezembe nyom 1 4 literest... én mondom,hogy ebben nem lehet tartani aszongya a hapsi de ez éppen a legjobb meghogy ebben jól érzi magát mostmeg nemcsinál a halam semmit -.- normálisak ezek? O_O


(nyugii veszek új aksit 30litereset de nem abban a boltban -.-)


2011. szept. 23. 19:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20:28 miért lennék én hiú?? ha én hiú akkor te mi vagy? tök mindegy hogy ,akvarista, autó kereskedő , kenyér árús, vagy ,piaci kofa ez mind arra törekszik ,hogy el adja a termékét még annak az árán is ha esetleg becsapja a vevőt!!! az ő szemében ez árú ,és nem halacska !!! az akvárium meg el lett adva neki oszt tök mindegy ,hogy hány literes!!
2011. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Platypus ***** válasza:

Aki büszke arra, hogy 1 literesben tartja, az gondoljon rá, hogy a mostani törvény szerint minimum 14 liter lenne a kötelező egy kifejlett, 7 centis példánynak, és ha nem csak dísznek lenne a törvény, akkor repülne a pénzbüntetés.

A nagyüzemi állattartás is egy hasznos dolog, és túlélik az állatok, de azért senki sem kampányol mellette azzal a szöveggel, hogy igenis ez a legjobb a húscsirkéknek. Gazdaságos, praktikus, de szar az állatnak. A Bettánál se más a helyzet, 1 literes üvegekben éri meg tenyészteni a legjobban anyagi szempontból, de rohadtul nem az a legjobb a halaknak. 20 liter fölött érdemes állatbarátként gondolkodni egy Bettában, de az új törvényben már eleve 30 lesz előírva minimumnak a haltartásra.

2011. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm már megvan az akvárium a nagy 30 literes és most olyan boldog a drága :3
2011. szept. 26. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!