Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezek a recsegések normálisak?

Ezek a recsegések normálisak?

Figyelt kérdés
Éjszaka különféle recsegéseket szoktam hallani,pl a számítógép meg a tv felől na most akkor ez a súlya miatt recseg az asztal vagy valami recsegteti? Tudom hogy ez furán hangzik de sokszor emiatt besz@rok és nem merek aludni.
2011. okt. 9. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Éjszakára letekered a fűtést?
2011. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
ln eddig akárhol aludtam mindig hallottam , kisebb koromba én is beszartam a hangoktól , de a bútorok ahogy tágulnak, meg azt hiszem hő hatás változástól szoktak. nem kell pánikolni de valami fasz* mindjárt ide írja hogy "egyértelmű jele a másvilágnak".
2011. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Hőtágulás, súly, szellemek. Válaszd ki a megfelelőt.
2011. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hőtágulás :) mindenhol ez van.
2011. okt. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
K!rva szellemes hozzászólás Ezredes. Mi már jóval túlvagyunk a normális szinten.
2011. okt. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Számítógép, TV: üzemi hőmérséklet 40-60 fok. Ha ezt kikapcsolod, vissza kell állnia a szoba hőmérsékletére. Na ezért recseg. Meg azért mert ez mindenféle légmozgásokat kelt a dobozban. Teljesen normális, még ha idegesítő is.
2011. okt. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régi lakásunkban minden recsegett, most ahol lakunk nem szoktam hallani, de itt elég új minden. Anyukáméknál ha alszunk, ott nem csak recseg, de kattog, nyiszog olyan hangokat hallok hogy már múltkor kipakoltam a szekrényt hogy mi a fene pattog már, rendes időközönként nem találtam meg:)
2011. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a TV néha olyat reccsen áthallani a másik szobába, de ez egy fizikai változás
2011. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!